3. kros utrka Frkanovec – srce gornjeg Međimurja
Administrator
/ Categories: Vijesti

U subotu 07.05.2016. u organizaciji „Udruge Frkanovčani“ u suradnji s „AK Međimurje“, održana je „Kros utrka Frkanovec – srce gornjeg Međimurja“ dužine 10,2 km., na kojoj je sudjelovalo  55 trkača. U muškoj konkurenciji pobijedio je Marijan Huzjak, drugi je bio Alen Čretni, a treći Dalibor Horvat. Kod žena najbrža je bila Mirela Turk, drugo mjesto je osvojila Mirjana Kolac, a treće Alenka Horvat. Na utrci je nastupio član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak, koji je zauzeo 23. mjesto u ukupnom poretku (9. mjesto u kategoriji – M30) s rezultatom 0:49:49. Osim te utrke, održana je i kraća utrka na 4,6 kilometra.

REZULTATI

Previous Article 7. natjecanje u sportskom ribolovu - Matišićev bajer: pobjednik Ivan Harjač