"4. stolnoteniski turnir Lančić – Knapić": pobjednik Dino Hranj

Objavljeno ponedjeljak, 26. ožujka 2012.

"4. stolnoteniski turnir Lančić – Knapić": pobjednik Dino Hranj

U subotu 24.03.2012. u organizaciji DŠR Lančić – Knapić, u društvenom domu u Knapiću, održan je "4. Turnir u stolnom tenisu Lančić – Knapić 2012.". U konkurenciji 16 stolnotenisača najbolji je bio Dino Hranj iz Klenovnika, drugi je bio Dragutin Posenjak iz Žarovnice, treće mjesto osvojio je Neven Dužević iz Zagreba, dok je četvrti bio Stjepan Dubovečak iz Lepoglave. Na turniru su još sudjelovali: Igor Bistrović (Lepoglava), Mirko Friščić (Lančić – Knapić), Mladen Kruhoberec (Dubravec), Zlatko Malovec (Zagreb), Vanja Pisačić (Remetinec), Tomica Lukavski (Lančić – Kanpić), Nikola Bahun (Bedenec), Mario Surjak (Lančić – Knapić), Josip Plantak (Završje), Dejan Petak (Bedenec), Josip Funda (Lepoglava) i Vedran Cerovčec (Klenovnik).

Sistem natjecanja bio je prvo po skupinama (16 igrača podijeljena u 4 skupine po 4 igrača, dva najbolja igrača iz svake skupine išla su dalje), a zatim kup sistemom na ispadanje. Voditelj turnira bio je Tomica Lukavski.

Od društava ili udruga, igrači su nastupili iz: DŠR Klenovnik, USR Lepoglava, DŠR Žarovnica, UKS Bedenec, SINNI – "svi igraju nitko ne ispada" (udruga u osnivanju iz Zagreba), Vrhovec (Zagreb) i DŠR Lančić – Knapić.

Predsjednik DŠR Lančić – Knapić Vinko Harjač predao je pehare trojica najboljih stolnotenisača, dok su svi igrači primili diplome za sudjelovanje.

Članove DŠR Lančić – Knapić posebno raduje odaziv igrača koji su po prvi puta sudjelovali na nekom stolnoteniskom natjecanju u Lančić-Knapiću, a to su: Zlatko Malovec (Zagreb), Neven Dužević (Zagreb), Josip Plantak (Završje), Vanja Pisačić (Remetinec), Josip Funda (Lepoglava) i Igor Bistrović (Lepoglava).

Nakon turnira slijedilo je ugodno druženje svih igrača uz topli obrok i osvježavajuća pića.

REZULTATI

SKUPINA A

Stjepan Dubovečak – Vanja Pisačić 4:1

Igor Bistrović – Josip Plantak 4:0

Vanja Pisačić – Josip Plantak 4:3

Stjepan Dubovečak – Igor Bistrović 4:2

Igor Bistrović – Vanja Pisačić 4:0

Josip Plantak – Stjepan Dubovečak 0:4

  1. Stjepan Dubovečak 6
  2. Igor Bistrović 4
  3. Vanja Pisačić 2
  4. Josip Plantak 0


SKUPINA B

Zlatko Malovec – Dejan Petak 4:0

Tomica Lukavski – Dino Hranj 0:4

Dejan Petak – Dino Hranj 0:4

Zlatko Malovec – Tomica Lukavski 4:0

Tomica Lukavski – Dejan Petak 4:0

Dino Hranj – Zlatko Malovec 4:1

  1. Dino Hranj 6
  2. Zlatko Malovec 4
  3. Tomica Lukavski 2
  4. Dejan Petak 0


SKUPINA C

Mirko Friščić – Josip Funda 4:0

Neven Dužević – Nikola Bahun 4:0

Josip Funda – Nikola Bahun 1:4

Mirko Friščić – Neven Dužević 0:4

Neven Dužević – Josip Funda 4:0

Nikola Bahun – Mirko Friščić 2:4

  1. Neven Dužević 6
  2. Mirko Friščić 4
  3. Nikola Bahun 2
  4. Josip Funda 0


SKUPINA D

Dragutin Posenjak – Mladen Kruhoberec 4:0

Vedran Cerovčec – Mario Surjak 4:0

Mladen Kruhoberec – Mario Surjak 4:3

Dragutin Posenjak – Vedran Cerovčec 1:4

Vedran Cerovčec – Mladen Kruhoberec 0:4 (bb)

Mario Surjak – Dragutin Posenjak 0:4

  1. Dragutin Posenjak 4
  2. Mladen Kruhoberec 4
  3. Mario Surjak 0
  4. Vedran Cerovčec DKV


ČETVRT FINALE

Stjepan Dubovečak – Zlatko Malovec 4:1

Dino Hranj – Igor Bistrović 4:0

Neven Dužević – Mladen Kruhoberec 4:1

Dragutin Posenjak – Mirko Friščić 4:0


POLUFINALE

Stjepan Dubovečak – Dino Hranj 0:4

Neven Dužević – Dragutin Posenjak 2:4


ZA 3.MJESTO

Stjepan Dubovečak – Neven Dužević 2:4


FINALE

Dino Hranj – Dragutin Posenjak 4:0


UKUPNO

  1. Dino Hranj
  2. Dragutin Posenjak
  3. Neven Dužević
  4. Stjepan Dubovečak
Rate this article:
5.0
Komentari (-)Pogledano (7467)
blog comments powered by Disqus