DŠR Lančić - Knapić ove se sezone natječe u "Malonogometnoj ligi grada Ivanca"
Ove se sezone DŠR Lančić - Knapić uključilo u "Malonogometnu ligu grada Ivanca" u kojoj se natječe s još 9 ekipa s područja grada Ivanca, a to su: Lukovčan 78, Bolji svijet, Learta, Drvodjelac, Jerovec, Young Boys, Sloga, Prigorec i Itas.
1. KOLO (25.08.2012., subota, igralište u Jerovcu)
18.00 LUKAVČAN '78 - BOLJI SVIJET 10:0
18.50 LEARTA - DRVODJELAC 3:1
19.40 JEROVEC - YOUNG BOYS 7:3
20.30 SLOGA - DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ 4:1
21.20 PRIGOREC - ITAS 1:3
2. KOLO (01.09.2012., subota, igralište u Ivancu)
18,00 BOLJI SVIJET - ITAS
18,50 DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ - PRIGOREC 0:6
19,40 YOUNG BOYS - SLOGA
20,30 DRVODJELAC - JEROVEC
21,20 LUKAVČAN 78 - LEARTA
3. KOLO (08.09.2012., subota, igralište u Jerovcu)
17.00 LEARTA - BOLJI SVIJET 17:1
17.50 JEROVEC - LUKAVČAN '78 7:5
18.40 SLOGA - DRVODJELAC 4:3
19.30 PRIGOREC - YOUNG BOYS 7:1
20.20 ITAS - DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ 3:0
4. KOLO (15.09.2012., subota, igralište u Ivancu)
17,00 BOLJI SVIJET - DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ 2:5
17,50 YOUNG BOYS - ITAS
18,40 DRVODJELAC - PRIGOREC
19,30 LUKOVČAN 78 - SLOGA
20,20 LEARTA - JEROVEC
5.KOLO (22.09.2012., subota, igralište u Jerovcu)
17.00 JEROVEC - BOLJI SVIJET
17.50 SLOGA - LEARTA
18.40 PRIGOREC - LUKAVČAN '78
19.30 ITAS - DRVODJELAC
20.20 DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ - YOUNG BOYS 3:7
6. KOLO (29.09.2012., subota, igralište u Ivancu)
17,00 BOLJI SVIJET - YOUNG BOYS 2:4
17,50 DRVODJELAC - DŠR LANČIĆ - KNAPIĆ 3:0
18,40 LUKAVČAN 78 - ITAS 0:5
19,30 LEARTA - PRIGOREC 1:2
20,20 JEROVEC - SLOGA 2:4
7.KOLO (06.10.2012., subota, igralište u Jerovcu)
17.20 PRIGOREC - JEROVEC
18.10 LEARTA - ITAS
19.00 DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ - LUKAVČAN '78 2:3
19.50 YOUNG BOYS - DRVODJELAC
20.40 SLOGA - BOLJI SVIJET
8.KOLO (13.10., subota, igralište u Jerovcu)
16,30 BOLJI SVIJET - DRVODJELAC 0:5
17,20 LUKAVČAN 78 - YOUNG BOYS 3:1
18,10 LEARTA - DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ 12:0
19,00 JEROVEC - ITAS 0:7
19,50 SLOGA - PRIGOREC 2:3
9.KOLO (20.10., subota, igralište u Jerovcu)
18,00 PRIGOREC - BOLJI SVIJET
18,50 ITAS - SLOGA
19,40 DŠR LANČIĆ-KNAPIĆ - JEROVEC 0:2
20,30 YOUNG BOYS - LEARTA
21,20 DRVODJELAC - LUKAVČAN 78