Završila "1. cross liga Čevo 2013."
Administrator
/ Categories: Vijesti

U nedjelju 25.08.2013., održavanjem posljednjeg, kišnog i blatnjavog, ali veselog i roštiljem obilježenog petog kola, završila je "1. Cross liga Čevo 2013."  Na petom kolu u konkurenciji 43 trkača, nastupio je i Mario Surjak, član DŠR Lančić-Knapić, koji je osvojio 13. mjesto. Mario Surjak nastupio je na svih pet kola i u ukupnom plasmanu lige osvojio je 5. mjesto od 67 trkača koji su nastupili. U kategoriji M30 Surjak je osvojio 2. mjesto. Na ligi je u  jednom kolu nastupio i Josip Fodrek, koji je na kraju osvojio 40. mjesto i 5. mjesto u kategoriji M20.

Ukupni pobjednik lige u muškoj konkurenciji je Josip Lacković (Lovrečan), drugi je bio Josip Jakop (TK Ivančica Ivanec), a treći Mladen Žimbrek (individualac – Beretinec).

Ukupna pobjednica lige u ženskoj konkurenciji je Jelena Domislović (TK 042 Varaždin), druga je bila Jasminka Kovač (individualac – Bednja), a treća Gordana Vrček (TK Marathon 95).

Cross liga je održana u organizaciji Lacija (Josip Lacković) i prijatelja. Start je bio na mostu preko rijeke Bednje u Završju Podbelskom (ispod samog Čeva) na 220 metara nadmorske visine, a cilj je bio na vrhu Čeva na 550 metara nadmorske visine. Staza je jedna  od najkraćih – 2013 metara, ali je zato ekstremno teška s visinskom razlikom većom od 300 metara. Sam cilj nudi jedinstven pogled s vrha Čeva na dolinu Bednje i sva okolna naselja.

Posebno treba istaknuti da su trkače na vrhu Čeva, izuzetno ljubazni organizatori, svako kolo počastili sa pravom gozbom što se tiče raznovrsne hrane i osvježavajućih hladnih pića.

Uz klipiće, kolače i razne druge specijalitete, zadnje kolo i proglašenje pobjednika bilo je rezervirano za veliku roštiljadu. Ukupno najbolji trkači u muškoj i ženskoj kategoriji primili su pehare, najbolji po kategorijama unikatne medalje, a svi trkači majice, diplome i sjećanje na ugodna druženja tijekom trajanja lige.

Web stranice organizatora: LINK

Fotke  - 5.kolo: LINK

Rezultati - 5.kolo: LINK

Ukupni rezultati nakon zadnjeg 5.kola: LINK

Previous Article DŠR Lančić - Knapić na izletu na more u Malinskoj na otoku Krku
Next Article "8. memorijalni malonogometni turnir u Žarovnici i Jerovcu": DŠR Lančić-Knapić osvojilo 2.mjesto