1. kros utrka Frkanovec  - srce gornjeg Međimurja
Administrator
/ Categories: Vijesti

1. kros utrka Frkanovec - srce gornjeg Međimurja

U subotu 10.05., udruga "Frkanovčani" u suradnji s "AK Međimurje" po prvi puta organizirali su kros utrku – "Frkanovec – srce gornjeg Međimurja". Trčalo se na kraćoj (4,7 km) i dužoj stazi (8,2 km) kroz šetnicu, naselje, šumu i prekrasnu prirodu, a podloga staze je bila trava, šljunak, zemlja i asfalt. Na dužoj stazi (8,2 km), u konkurenciji 64 natjecatelja, sudjelovalo je četvero trkača iz Ivanca. Član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak osvojio je ukupno 9. mjesto (4. mjesto u kategoriji M30) s rezultatom – 37:25. Branko Dušak (TK Ivančica Ivanec) bio je 13. (2.mjesto u M50), Dragutin Jagetić 24. (1.mjesto u M60) i Josip Matišić (TK Ivančica Ivanec) 44. (3.mjesto u M60).

Pobjednik utrke u ukupnom poretku kod muških bio je Hrvoje Barić (AK Međimurje), drugi je bio Marijan Huzjak (AK Međimurje), a treći Miroslav Hainž (315 Sjeverozapad). Kod žena prvo mjesto u ukupnom poretku osvojila je Ana Pavčec Kregar (AK Međimurje), druga je bila Majda Horvat (AK Sljeme), a treća Lea Oletić.

REZULTATI (8,2 km)

Previous Article "5. natjecanje u sportskom ribolovu - Matišićev bajer 2014.": pobjednik Božidar Lančić
Next Article Najava: "5. cross utrka Lančić-Knapić 2014." (+ dječje utrke)