1. kros utrka povodom "Dana mjesta Ivanovec"
Administrator
/ Categories: Vijesti

U utorak 24.06.2014., na inicijativu Stjepana Bernata, u organizaciji "Mjesnog odbora Ivanovec", održana je " Kros utrka povodom Dana mjesta Ivanovec" u Ivanovcu pokraj Čakovca.  Na glavnoj utrci na 8 kilometara, u konkurenciji 36 trkača, nastupio je i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak koji je u ukupnom plasmanu osvojio 5. mjesto s vremenom 32:44. U kategoriji M30 - Surjak je osvojio 3. mjesto. Ukupno najbolji kod muških bili su: 1.Martin Srša (AK Međimurje Čakovec), 2.Igor Goričanec (TK Međimurje Čakovec), 3.Tihomir Cenko (TK Marathon 95). Žene: 1.Božica Horvat (AK Međimurje Čakovec), 2.Lidija Levačić (USR Sv. Juraj na Bregu), 3.Mirjana Mlinarić (Individualka - Prelog). Od ivanečkih trkača na glavnoj utrci još je nastupio Dragutin Jagetić koji je osvojio 22. mjesto. Utrka se održala po jakoj kiši i grmljavini.

REZULTATI

IZVJEŠTAJ

Previous Article 22. brdska utrka Ivančica
Next Article "2. memorijalni malonogometni turnir Dragutin Ribić - Riba" - Salinovec