Mini-treking: Zapadna Ivanščica 2015.
Administrator
/ Categories: Vijesti

U nedjelju 15.03.2015., u organizaciji "SRD 315 Sjeverozapad", održala se "Mini-treking utrka: Zapadna Ivanščica 2015.". Utrka je bila duga cca 7 kilometara + 700 metara; start je bio kronometarski; natjecatelji su uz pomoć karte sami birali optimalan put i obilazili kontrolne točke. Ukupno je nastupilo 29 natjecatelja, a među njima i dva natjecatelja iz Ivanca. Mario Surjak (DŠR Lančić-Knapić) je osvojio 4. mjesto u ukupnom poretku s vremenom - 1:28:31, a Dragutin Jagetić (Individualac – Ivanec) je utrku završio na 5. mjestu s vremenom - 1:30:12.

Start i cilj utrke bio je na parkiralištu kraj vodne stanice Šumec. Kontrolne točke bile su: KT1 – Plat, KT2 – Čuturaševa peč, KT3 – Generalski stol, KT4 – Vilinska špica, KT5 – Vrh, KT6 – Maksovo vrelo, KT7 – Bračkova pečina, KT8 – izvor.

Najbolji muški: 1.Marko Leljak, 2.Marijan Lonjak, 3.Mario Hrgarek

Najbolje žene: 1.Smiljana Janžek, 2. Maja Grgurić, 3.Aleksandra Bermanec