ULID: Utrka na Ravnu Goru
Administrator
/ Categories: Vijesti

U srijedu 05.08.2015., u organizaciji "TK Marathon 95", održana je "Utrka na Ravnu Goru".  Na brdskoj utrci dužine staze 6,2 kilometara, nastupilo je 50 trkača (40 – muških, 10 – žena).  Start utrke bio je kod šumarske kučice na kraju Žarovnice, a cilj na platou paraglajdera – tzv. Zupcima (300 metara iznad planinarskog doma).

Na utrci je nastupio i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak koji je u ukupnom plasmanu osvojio 18. mjesto s vremenom 39:05 (u kategoriji "Seniori" - Surjak je osvojio 10. mjesto).

Najbolji muški: 1.Tihomir Cenko (AK Sloboda), 2.Josip Lacković (AK Sloboda), 3.Franjo Korošic (TK Marathon 95)

Najbolje žene: 1.Vanja Bojanić (SRD 315 Sjeverozapad), 2.Ana Pavčec Kregar (TK Marathon 95), 3.Božica Horvat (AK Međimurje).

Rezultati

Izvještaj organizatora

Previous Article "31. seoske igre - Salinovec": DŠR Lančić-Knapić osvojilo 3.mjesto
Next Article 3. cross liga Čevo (1. – 5. kolo)