2. ljetna trkačka liga "Vinskim putevima Lančić – Knapića" (2.kolo) – pobijedili Marina Lančić i Alen Čretni
Administrator
/ Categories: Vijesti

U srijedu 17.08.2016., u organizaciji "Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić", održanim drugim kolom nastavila se "2. ljetna trkačka liga: Vinskim putevima Lančić – Knapića". Pobjednik utrke u muškoj konkurenciji bio je Alen Čretni (USR Lepoglava), dok je u ženskoj konkurenciji najbolja bila Marina Lančić (DŠR Lančić-Knapić).

Trčalo se valovitom, kružnom stazom s uzbrdicama i nizbrdicama dugom 5,5 kilometara. Startalo se kod društvenog doma u Knapiću, pa na brijeg preko vinorodnih „bregova“ Vrha i Skradnjaka, pa na „dol“ kroz šumu opet do cilja kod društvenog doma u Knapiću.

Nakon utrke slijedilo je ugodno druženje u društvenom domu u Knapiću uz „okrepu“.