23. hrvatski festival sportske rekreacije na selu – Poljana Biškupečka
Administrator
/ Categories: Vijesti

U subotu 08.07.2017. ekipa „DŠR Lančić-Knapić“ sudjelovala je na "23. hrvatskom festivalu sportske rekreacije na selu u Poljani Biškupečkoj". U konkurenciji 11 ekipa, nakon održanih deset disciplina starih seoskih sportova, u ukupnom poretku je osvojeno 9. mjesto. Članovi DŠR-a osvojili su 2.mjesto i srebrne medalje u disciplini - piljenje drva, a još se sudjelovalo u skoku u dalj s mjesta, bacanju potkove, skakanju u vreći, hodanju na štulama, penjanju na uže, nošenju košare, bikovanju, bacanju kamena i potezanju užeta.

Pobjednik natjecanja bio je DŠR Salinovec, drugi je bio USR Stažnjevec, a treća ekipa USR Vukosavljevica. Još su sudjelovale ekipe: DŠR Poljana Biškupečka, UŠR Višnjica, DSR Podgorje, USR Podravac Sopje, USR Lepoglavska Ves, DŠR Lančić-Knapić, USR Štefanec i DSR Gornji Bogićevci.

Previous Article 2. odbojkaški turnir rekreativnih momčadi - Prekno: ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 1. mjesto
Next Article 2. memorijalni turnir u odbojci na pijesku – Ivanec: ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 1. mjesto (muški) i 2. mjesto (žene)