3. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske 2017.
Administrator
/ Categories: Vijesti

U nedjelju 05.11.2017. utrkom u Koprivnici završio je „3. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske“. Ukupno 1. mjesto u kupu kod muških osvojio je Dinko Solić, drugi je bio Darko Petak, a treći Ivica Plantak. Kod žena najbolja je bila Mateja Kaniški, druga je bila Jasenka Martinez, a treća Sandra Vaser. Od članova DŠR Lančić-Knapić, Mario Surjak je kod muških zauzeo ukupno 20. mjesto (8. mjesto u kategoriji M40), a nastupio je na 7 utrka kupa.

Kup se sastojao od 18 utrka s područja Varaždinske, Međimurske i Koprivničko–križevačke županije, a među njima je bila i „Cross utrka Lančić – Knapić“, koja se održala u organizaciji „Društva za športsku rekreaciju Lančić – Knapić“.

Za kup su se bodovali nastupi na 15 utrka, a za konačan plasman trebalo je istrčati minimalno 5 utrka.

Ukupni rezultati – muški

Ukupni rezultati – žene

Rezultati po utrkama

Statistika - trkači s 5 i više utrka

Previous Article 13. hrvatski festival sportske rekreacije žena - Zadar: ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 5. mjesto
Next Article NAJAVA: „29. turnir u beli u Lančić – Knapiću“