„4. Dječje seoske igre - Salinovec 2018“: Dšr Lančić Knapić osvojio 10 zlatnih, 7 srebrnih i 5 brončanih priznanja
Administrator
/ Categories: Vijesti

„4. Dječje seoske igre - Salinovec 2018“: Dšr Lančić Knapić osvojio 10 zlatnih, 7 srebrnih i 5 brončanih priznanja

Na „ 4. Dječjim seoskim igrama – Salinovec 2018“ sudjelovala je mala, ali odlična ekipa najmlađih rekreativaca iz DŠR Lančić Knapić, koja se natjecala u sljedećim disciplinama: SKOK SA MJESTA, VOŽNJA ŽIVIH TAČKI, HODANJE NA ŠTULAMA, NOŠENJE KOŠARE NA GLAVI, SKAKANJE U VREĆI I KOTURANJE KOTAČA BICIKLA, gdje su ostvareni odlični rezultati i to po disciplinama:

SKOK SA MJESTA DJEVOJČICE OD 01 DO 04 RAZREDA

1.   Iva Jakopec  ---------- 165 cm

2.  Lucija Uršulin --------- 157 cm

SKOK SA MJESTA DJEČACI OD 01 DO 04 RAZREDA

1.   Leo Habek  ---------- 190 cm

SKOK SA MJESTA DJEVOJČICE OD 05 DO 08 RAZREDA

1.  Marijeta Habek  ---------- 236 cm

2.  Ana Jakopec ------------- 220cm

SKOK SA MJESTA DJEČACI OD 05 DO 08 RAZREDA

2. David Harjač ----------------195 cm

SKAKANJE U VREĆI DJEVOJČICE OD 01 DO 04 RAZREDA

1.  Iva Jakopec ---------------- 11,07 sek

SKAKANJE U VREĆI DJEČACI OD 01 DO 04 RAZREDA

2.   Leo Habek  --------------- 12,15 sek

SKAKANJE U VREĆI DJEVOJČICE OD 05 DO 08 RAZREDA

2.  Marijeta Habek  ---------- 8,20 sek

3.  Ana Jakopec ------------- 9,69 sek

SKAKANJE U VREĆI DJEČACI OD 05 DO 08 RAZREDA

3. David Harjač ----------------10,34sek

HODANJE NA ŠTULAMA DJEVOJČICE OD 01 DO 04 RAZREDA

1.  Iva Jakopec ---------------- 19,87 sek

HODANJE NA ŠTULAMA DJEVOJČICE OD 05 DO 08 RAZREDA

1.  Marijeta Habek  ---------- 19,50 sek

3.  Ana Jakopec ------------- 21,84 sek

HODANJE NA ŠTULAMA DJEČACI OD 05 DO 08 RAZREDA

1. David Harjač ----------------25,31sek

NOŠENJE KOŠARE NA GLAVI DJEVOJČICE OD 05 DO 08 RAZREDA

1.  Ana Jakopec ------------- 51,56 sek

3.  Marijeta Habek  ---------- 1 min, 10,75 sek

NOŠENJE KOŠARE NA GLAVI DJEČACI OD 05 DO 08 RAZREDA

2. David Harjač ----------------1 min, 09,62 sek

KOTURANJE KOTAČA BICIKLA DJEČACI OD 01 DO 04 RAZREDA

1.   Leo Habek  --------------- 48,56 sek

KOTURANJE KOTAČA BICIKLA DJEVOJČICE OD 05 DO 08 RAZREDA

1.  Ana Jakopec ------------- 12,19 sek

2.  Marijeta Habek  ---------- 21,94 sek

VOŽNJA ŽIVIH TAČKI  OD 05 DO 08 RAZREDA

1 Marijeta Habek i Leo Habek --------13,44 sek

4. Ana Jakopec  i David Harjač -------- 21,37 sek

VODITELJ EKIPE DŠR LANČIĆ – KNAPIĆ---------- Barbara Habek.

Previous Article ODBOJKA NA PIJESKU: Ekipa Lančić - Knapić osvojila drugo mjesto u Družbincu.
Next Article 9. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Alen Čretni i Štefica Bubnjarić
Print
3518 Rate this article:
No rating
Please login or register to post comments.

Theme picker