9. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Alen Čretni i Štefica Bubnjarić

Objavljeno utorak, 12. lipnja 2018.

9. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Alen Čretni i Štefica Bubnjarić

Na glavnoj „Cross utrci“ stazu dugu 5 kilometara (asfalt, makadam, šumski putevi), po "breg-dol" - valovitom terenu, najbrže je pretrčao Alen Čretni s vremenom 0:20:01., drugo vrijeme imao je Dinko Solić s vremenom 0:20:56, dok je treći bio Damir Matotek 0:21:05.

Kod žena je pobijedila Štefica Bubnjarić s rezultatom 0:26:38., drugo mjesto osvojila je Mirjana Zidarić sa vremenom - 0:27:45, dok je treća bila Anica Lacković – 0:28:13.

Utrka se bodovala za "Trkački kup Sjeverozapadne Hrvatske".

U dječjim utrkama po kategorijama, na relacijama od 20 do 500 metara prva mjesta su osvojili: Stella Čretni, Sara Hojsak, Anja Strelec, Lara Božanić, Sara Cukovečki, Lucija Kraševac, Matija Videc, Mihael Škvarić, Viktor Čretni, Leo Habek, Darijan Čretni i Ivan Vusić

Nagrade najboljima dodijelili su tajnik „Zajednice sportskih udruga grada Ivanca“ – Boris Gotal i predsjednik „DŠR Lančić-Knapić“ – Vinko Harjač.

Nakon dodjele nagrada slijedio je domjenak, te ugodno druženje u društvenom domu u Knapiću.

 

Utrke u Lančić-Knapiću su podržali:

-GRAD IVANEC

-ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA GRADA IVANCA

-KREŠIMIR - FUTURA d.o.o.

-KERAMIKA MECENA

 

REZULTATI

9. cross utrka Lančić-Knapić - muškarci

9. cross utrka Lančić-Knapić - žene

7. dječje utrke Lančić-Knapić

TROJE NAJBOLJIH UKUPNO

MUŠKI – UKUPNO

1.Alen Čretni (AK Zabok)

2.Dinko Solič (AK Varaždin)

3.Damir Matotek (TK Kotoripski Begači )

ŽENE – UKUPNO

1.Štefica Bubnjarić (AK Varaždin)

2.Mirjana Zodarić (AK Varaždin)

3.Anica Lacković (AK Varaždin)

-------------------------------------------------------------------

PO KATEGORIJAMA

MUŠKI – M19

1. Filip Njegovec (AK Varaždin)

2.Sebastijan Čičko (AK Oroslavlje)

3. Noa Seitz (AK Oroslavlje)

MUŠKI – M20

1.Alen Čretni (AK Zabok)

2.  Luka Živko (AK Varaždin)

3. Tomislav Jurki (AK Zabok)

MUŠKI – M30

1. Dinko Solić (AK Varaždin)

2. Damir Matotek (TK Kotoripski Begači)

3.Zoran Komar (AK Rudolf Perešin)

MUŠKI – M40

1.Darko Petak (UKS Bedenec)

2.Vjekoslav Vorih (TK Ivančica - Ivanec)

3.Mario Surjak (TK Ivančica - Ivanec)

MUŠKI – M50

1.Stjepan Furdi (TK Kotoripski Begači)

2.Petar Barić (individualac)

3.Mirko Stanko (TK Ivančica - Ivanec)

MUŠKI – M60

1.Antun Belošević (TK Marathon 95)

2.Dragan Nedelkovski (AK Međimurje)

3.Dragutin Gašparić ((TK Kotoripski Begači)

-------------------------------------------------------------------

ŽENE – Ž19

1. Jana Burek (HAAK Mladost)

2. Mia Furdi (TK Kotoripski begači)

3. -

ŽENE – Ž20  - nije bilo natjecateljica

ŽENE – Ž30

1.Višnja Čonkaš (AK Međimurje)

2.Irena Kos Kukec (individualac)

3.Gordana Končevski (TK Ivančica - Ivanec)

ŽENE – Ž40

1.Štefica Bubnjarić (AK Varaždin)

2. Mirjana Zidarić (AK Varaždin)

3. Anica Lacković (AK Varaždin)

 

 

 

 

 

KATEGORIJA DJEČACI

DJEČACI 1

(rođeni 2015. godine i mlađi)

Dužina staze: 20 metara

1.Matija Videc ( ind.)

2.Adrian Fodrek (ind.)

3.Lukas Komar (AK Oroslavlje)

DJEČACI 2

(rođeni 2014. i 2013. godine)

Dužina staze: 75 metara

1.Mihael Škvarić (ind.)

2.Aleksandar Kruhoberec (DŠR Lančić-Knapić)

3.Lovro Koračević (DŠR Lančić-Knapić)

DJEČACI 3

(rođeni 2012. i 2011. godine)

Dužina staze: 150 metara

1.Viktor Čretni (Ind.)

2.Ivano Žukina (Ind.)

3.Patrik Harjač (DŠR Lančić-Knapić)

DJEČACI 4

(rođeni 2010. i 2009. godine)

Dužina staze: 300 metara

1.Leo Habek (DŠR Lančić-Knapić)

2.Bruno Fodrek (DŠR Lančić-Knapić)

3.David Fodrek (DŠR Lančić-Knapić)

 

 

DJEČACI 5

(rođeni 2008. i 2007. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Darijan Čretni (ind.)

2.Mario Strelec (ind.)

3.Fran Brusar (UŠR Cvetlin)

DJEČACI 6

(rođeni 2005. i 2004. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Ivan Vusić (Ind. – Ivanečki Vrhovec)

2. Petar Peharda (NK Rudar 47)

3. Leon Štefok (ind.)

----------------------------------------------------------------

KATEGORIJA DJEVOJČICE

DJEVOJČICE 1

(rođene 2015. godine i mlađe)

Dužina staze: 20 metara

1. Stella Čretni (Ind)

2. Sunčica Gregor (Ind)

3. Elizabeta Kruhoberec (DŠR Lančić - Knapić)

DJEVOJČICE 2

(rođene 2014. i 2013. godine)

Dužina staze: 75 metara

1.Sara Hojsak (ind)

2.Barbara Videc (TK Ivančica)

3.Anastazija Brusar (UŠR Cvetlin)

 

DJEVOJČICE 3

(rođene 2012. i 2011. godine)

Dužina staze: 150 metara

1.Anja Strelec (ind.)

2.Iris Koračević (ind)

3.Nikol Lančić (DŠR Lančić-Knapić)

DJEVOJČICE 4

(rođene 2010. i 2009. godine)

Dužina staze: 300 metara

1.Lara Božanić (AK Sloboda VŽ)

2.Klara Burek (AK Oroslavlje)

3. Lucija Hmelina (AK Oroslavlje)

DJEVOJČICE 5

(rođene 2008. i 2007. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Sara Cukovečki (AK Oroslavlje)

2.Franka Mikac (Ind.)

3.Jana Jurman (6. OŠ Varaždin)

DJEVOJČICE 6

(rođene 2006. i 2005. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Lucija Kraševac (AK Oroslavlje)

2.DoroteaMašić (TK Ivančica Ivanec)

3. Nikolina Ptiček (AK Oroslavlje)

Rate this article:
Nema ocjene
Komentari (-)Pogledano (2739)
blog comments powered by Disqus