Završila "16. zimska brdska cross liga Ivančica 2012./13."

Published on nedjelja, 17. veljače 2013.

U nedjelju 17.02.2013., u organizaciji "Trkačkog kluba Marathon 95" iz Varaždina, završila je "16. Zimska brdska cross liga Ivančica 2012/13". Liga se trčala od starta u Prigorcu, po cesti,  pa sve do cilja na vrhu planine Ivanščice, ukupne dužine staze od 10 kilometara. Ukupno se trebalo trčati sedam kola, no zbog visokog snijega nije se održalo peto (20.01.) i sedmo kolo (17.02.). U ligi je na pet održanih kola sudjelovao ukupno 101 trkač (86 muških, 15 žena). Mario Surjak, član DŠR Lančić-Knapić, u ukupnom poretku lige (muški), osvojio je 19. mjesto (od 86 trkača). U kategoriji "seniori", Mario Surjak je ukupno osvojio 11. mjesto.

U ukupnom poretku muških, pobjednik lige je Roman Čotra ("BK Ludbreg"), drugi je Ivan Čorba (TK Marathon 95), a treći Branimir Šafran (BK Maraton - Novi Marof).

U ukupnom poretku žena, pobjednica lige je Valentina Belović (TK Marathon 95), druga je Jelena Sekelj (TK 042 Varaždin), a treća Valentina Županić (TK Marathon 95).