17

lip

2013

DŠR Lančić-Knapić u "Malonogometnom kupu grada Ivanca 2013."

U subotu 15.06.2013. DŠR Lančić-Knapić pobijedilo je ekipu "Boljeg svijeta" 11:3 u pretkolu kupa, koji se igra u sklopu "Malonogometne lige grada Ivanca". U nedjelju 16.06. DŠR Lančić-Knapić je u četvrtfinalu kupa izgubilo od momčadi Learte 1:4.

2013

Uhvaćeno "Čudovište iz Matišićevog bajera": Denis Bregović upecao soma teškog 33 kilograma i dugog 178 centimetara

Denis Bregović iz Lančića na "domaćem" Matišićevom bajeru upecao je soma teškog 33 kilograma i dugog 178 centimetara. Sretni i spretni ribič koristio je tehniku lova umjetnom varalicom – "blinkanje". Navodno da je ovaj som – "tata", a da postoji još i "deda" u Matišićevom bajeru. Zvuči pomalo nevjerojatno kakve sve primjerke riba krije maleni Matišićev bajer u Lančiću.

"4. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Josip Lacković i Marina Jakop

U nedjelju 09.06.2013. godine, u organizaciji "Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić" održana je "4. cross utrka Lančić-Knapić 2013." Prije glavnog krosa, održane su dječje utrke. Ukupni pobjednik cross utrke  u muškoj konkurenciji je Josip Lacković (AK Sloboda Varaždin) sa novim rekordom staze (18:29:27), a ukupna pobjednica u ženskoj konkurenciji bila je Marina Jakop (TK Ivančica Ivanec). Ukupno je sudjelovalo 115 trkača (51 u glavnoj utrci i 64 u dječjim utrkama)  iz Bedenca, Trnovca, Mača, Svetog Martina na Muri, Oroslavja, Ivanca, Ivanečke Željeznice, Varaždina, Novog Marofa, Lovrečana, Lepoglave, Bednje, Zlatar Bistrice, Škriljevca, Ledinca Gornjeg, Druškovca, Svetog Juraja na Bregu, Ludbrega, Goričana, Varaždinskih Toplica, Punikvi, Kaniže, Vuglovca, Jerovca, Salinovca, Gačica, Rijeke Voćanske i Lančić-Knapića.