9

srp

2017

23. hrvatski festival sportske rekreacije na selu – Poljana Biškupečka

U subotu 08.07.2017. ekipa „DŠR Lančić-Knapić“ sudjelovala je na "23. hrvatskom festivalu sportske rekreacije na selu u Poljani Biškupečkoj". U konkurenciji 11 ekipa, nakon održanih deset disciplina starih seoskih sportova, u ukupnom poretku je osvojeno 9. mjesto. Članovi DŠR-a osvojili su 2.mjesto i srebrne medalje u disciplini - piljenje drva, a još se sudjelovalo u skoku u dalj s mjesta, bacanju potkove, skakanju u vreći, hodanju na štulama, penjanju na uže, nošenju košare, bikovanju, bacanju kamena i potezanju užeta.

2017

2. odbojkaški turnir rekreativnih momčadi - Prekno: ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 1. mjesto

U nedjelju 02.07.2017. na igralištu „Boubjenk“ u Preknu (Općina Vidovec) održan je „2. odbojkaški turnir rekreativnih momčadi - Prekno“. Ukupno je nastupilo deset ekipa, a prvo mjesto na turniru osvojila je ekipa „DŠR Lančić-Knapić“ u sastavu: Erika Kljunić, Barbara Habek, Simona Hudoletnjak, Karlo Jakopović, Martin Anđel, Luka Habunek i Damjan Kukec.  Igralo se sustavom igre „šest na šest“ - na asfaltnom igralištu.