8

kol

2016

32. seoske igre - Salinovec

U nedjelju 07.08.2016. ekipa DŠR Lančić-Knapić sudjelovala je na "32. seoskim igrama u Salinovcu". U konkurenciji 11 ekipa ukupno je osvojeno 4.mjesto. Članovi DŠR Lanćić-Knapić plasmane među troje najboljih ekipa po diciplinama ostvarili su u "penjanju na stup" - 1. mjesto, te "slaganju pluga" i "bikovanju" - 3. mjesto.

2016

"Turnir u košarkaškom haklu - Višnjica 2016.": ekipa DŠR Lančić – Knapić osvojila 3. mjesto

U sklopu manifestacije – "Dani sporta, zabave i kulture", u petak 05.08.2016. godine održan je turnir u košarkaškom haklu „3 na 3“ na Višnjici. U kvalitetnoj haklerskoj konkurenciji, košarkaška ekipa DŠR Lančić – Knapić je osvojila treće mjesto u ukupnom poretku. Za DŠR Lančić – Knapić su nastupili: Dejan Kušen, Karlo Jakopović i Martin Anđel.

4. cross liga Čevo (1. - 4. kolo)

U nedjelju 07.08.2016., održavanjem 4. kola završila je "4. cross liga Čevo". Ukupni pobjednik lige u muškoj konkurenciji je Josip Lacković (AK Varaždin), drugi je bio Vladimir Slunjski (AK Varaždin), a treći Davorin Habunek (Ind. – Radovan). Ukupna pobjednica lige u ženskoj konkurenciji je Marina Horvat (AK Varaždin), druga je bila Ivana Šumečki (AK Varaždin), a treća Rahela Lešćak (Ind. - Mali Bukovec). U ligi je sudjelovao i član DŠR Lančić-Knapić - Mario Surjak, koji je nastupio na jednom od mogućih četiri kola i u ukupnom plasmanu osvojio 54. mjesto. Na ligi je ukupno sudjelovalo 127 natjecatelja.