13

kol

2023

KOŠARKA: ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je treće mjesto na haklu 3 na 3 u Lepoglavi

KOŠARKA: ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je treće mjesto na haklu 3 na 3 u Lepoglavi u sklopu Jailhouse festivala na kojem je sudjelovalo 5 ekipa. Za DŠR Lančić - Knapić su nastupili Karlo Jakopović, Leonardo Matuza, Leon Kušinec i Dejan Kušen.

2023

KOŠARKA: ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je prvo mjesto na haklu 3 na 3 na Višnjici

KOŠARKA: ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je PRVO mjesto na haklu 3 na 3 na Višnjici u organizaciji UŠR Višnjice na kojem je sudjelovalo 5 ekipa. Za DŠR Lančić - Knapić su nastupili Karlo Jakopović, Leonardo Matuza, Martin Anđel i Dejan Kušen.