17

srp

2023

ODBOJKA NA PIJESKU: Ekipa DŠR Lančić – Knapić osvojila četvrto mjesto na odbojkaškom turniru u Trnovcu Bartolovečkom

Ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je četvrto mjesto na turniru u Trnovcu Bartolovečkom na Špiro kupu na kojem su sudjelovale 22 ekipe. Za DŠR Lančić - Knapić su nastupili Martin Anđel, Karlo Novak i Marko Žuliček.

2023

ODBOJKA NA PIJESKU: Ekipa DŠR Lančić – Knapić osvojila drugo mjesto na odbojkaškom turniru u Peklenici

Ekipa DŠR-a Lančić - Knapić osvojila je drugo mjesto na turniru u Peklenici u organizaciji odbojkaškog kluba Plavi na kojem je sudjelovalo 14 ekipa. Za DŠR Lančić - Knapić su nastupili Karlo Jakopović, Karlo Novak i Erika Kljunić.