"42. turnir u beli u Lančić-Knapiću". Pobjedu odnio kartaški par Branko Digula i Ivan Vlahović

Administrator 0 116 Article rating: 3.0

U subotu 18.11.2023 održan je 42. turnir u beli u organizaciji DŠR Lančić - Knapića. U konkurenciji 31 kartaškog para pobjedu su odnijeli Branko Digula i Ivan Vlahović. Drugo mjesto su osvojili Ivica Vusić i Dejan Kišićek, a treće mjesto Marko Buder i Goran Murić.

Ženska sekcija osvojila 7. mjesto na „17.hrvatskom festivalu sportske rekreacije žena“

Administrator 0 93 Article rating: No rating

U subotu, 4. studenog 2023. godine u sportskoj dvorani Osnovne škole Grabrik u Karlovcu održan je „17.hrvatski festival sportske rekreacije žena“ na kojem je sudjelovala i naša ženska sekcija.

Festival je okupio oko 300 sudionica, odnosno 30 ekipa iz 10 županija Republike Hrvatske koje su se natjecale u šest sportsko-rekreacijskih disciplina: viseća kuglana, pikado, vođenje nogometne lopte, slobodno bacanje košarkaške lopte u koš, bacanje koluta i gađanje rukometnom loptom u metu.

Naše cure su osvojile odlično 7. mjesto!

Nikola Strugar je na 2. "Špilja Vindija trailu" u utrci "Mala špilja" osvojio ukupno 9. mjesto, 5. u kategoriji M30.

Administrator 0 58 Article rating: No rating

Član DŠR-a Lančić - Knapić Nikola Strugar sudjelovao je na 2. trail utrci "Špilja Vindija trail". I

U utrci "Mala špilja" na 5 km osvojio je 9. mjesto u ukupnom poretku, 5. mjesto u kategoriji M30.

NAJAVA: 1. turnir u šnapsu

Administrator 0 147 Article rating: No rating

DŠR Lančić – Knapić poziva sve zainteresirane na „1. turnir u šnapsu u Lančić – Knapiću“ koji će se održati u NEDJELJU, 19.11.2023. godine s početkom u 15:00 sati u društvenom domu u Knapiću. Prijave se primaju na dan turnira od 14:15 do 14:45 sati.

NAJAVA: 42. turnir u beli

Administrator 0 165 Article rating: No rating

DŠR Lančić – Knapić poziva sve zainteresirane na „42. turnir u beli u Lančić – Knapiću“ koji će se održati u SUBOTU, 18.11.2023. godine s početkom u 19:00 sati u društvenom domu u Knapiću. Prijave se primaju na dan turnira od 18:15 do 18:45 sati.