Ljetna trkačka liga: Vinskim putevima Lančić – Knapića (2.kolo)
Administrator
/ Categories: Vijesti

U srijedu 13.08.2014., u organizaciji "Društva za športsku rekreaciju Lančić - Knapić", drugim kolom nastavila se "Ljetna trkačka liga: Vinskim putevima Lančić – Knapića".  Ukupno najbolji kod muških bili su: 1.Josip Lacković (AK Sloboda - Varaždin), 2.Ivan Gotal (TK Ivančica Ivanec), 3.Goran Strelec (TK Ivančica Ivanec). Žene: 1.Petra Kraš (DŠR Lančić - Knapić), 2.Marina Lančić (DŠR Lančić – Knapić), 3.Maja Kraš (DŠR Lančić - Knapić).

U drugome kolu na stazi dužine 2,5 kilometara, nastupilo je 14 trkača (11 – muških, 3 – žene). Do sada je na ligi ukupno sudjelovalo 19 trkača. Rekord staze kod muških je postavio Josip Lacković - 9:41, a kod žena Petra Kraš - 16:32. U organizaciji utrke sudjeluje brojno društvo organizatora iz članstva DŠR Lančić – Knapić. Nakon svake utrke slijedi ugodno druženje pod nadstrešnicom na Skradnjaku, a glavni sponzor drugog kola bila je kljet Zvonka Slivara. Na rasporedu su još dva kola koja će se održati srijedom u mjesecu kolovozu.

Rezultati - 2.kolo

Ukupni rezultati nakon dva kola - muški

Ukupni rezultati nakon dva kola - žene

Foto galerija na Facebooku (2. kolo)

Najava lige
Previous Article "12. seoske igre - Poljana Biškupečka": DŠR Lančić-Knapić osvojilo 2.mjesto
Next Article 2. cross liga Čevo 2014. (1. - 5. kolo): Mario Surjak osvojio 2. mjesto