"7. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Damir Balaško i Jana Burek

Objavljeno ponedjeljak, 13. lipnja 2016.

"7. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Damir Balaško i Jana Burek

U nedjelju 12.06.2016. godine, u organizaciji "Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić" održana je "7. cross utrka Lančić-Knapić". Prije glavnog krosa, u 12 kategorija održane su "5. dječje utrke Lančić-Knapić: Trčanje je radost". Ukupni pobjednik cross utrke  u muškoj konkurenciji je Damir Balaško, a ukupna pobjednica u ženskoj konkurenciji bila je Jana Burek. Unatoč kiši koja je padala, ukupno je sudjelovala lijepa brojka od 107 trkača (50 u glavnoj utrci i 57 u dječjim utrkama).

Na glavnoj „Cross utrci“ stazu dugu 5 kilometara (asfalt, makadam, šumski putevi), po "breg-dol" - valovitom terenu, najbrže je pretrčao Damir Balaško (AK Rudolf Perešin) s vremenom – 20:43. Drugo vrijeme imao je Ivan Jakop (TK Ivančica), dok je treći bio Alen Čretni (USR Lepoglava).

Kod žena ugodno je iznenadila mlada Jana Burek (Oroslavje) koja je pobijedila u utrci s rezultatom 27:10. Drugo mjesto osvojila je Alenka Horvat (AK Varaždin), dok je treća bila Magdalena Doležaj (AK Međimurje).

Utrka se bodovala za "Trkački kup Sjeverozapadne Hrvatske".

U dječjim utrkama na relacijama od 20 do 500 metara prva mjesta su osvojili: Aleksandar Kruhoberec, Lucijan Tilošanec, Leo Habek, Luka Grozdek, Nikola Friščić, Nikola Viderščak, Barbara Videc, Iris Koračević, Jana Kolačko, Bruna Žukina, Dorotea Mašić i Mihaela Mašić.

Nagrade najboljima dodijelili su tajnik "Zajednice sportskih udruga grada Ivanca" – Boris Gotal i saborski zastupnik iz Lančića – Mario Habek.

Nakon dodjele nagrada slijedio je domjenak, te ugodno druženje u društvenom domu u Knapiću.


Utrku su popratile kamere HRT-a.


Utrke u Lančić-Knapiću su podržali:

-ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA GRADA IVANCA

-HEP d.d.

-HEW Ivanec d.o.o.

-KREŠIMIR - FUTURA d.o.o.

-KERAMIKA MECENA


REZULTATI

7. cross utrka Lančić-Knapić - muškarci

7. cross utrka Lančić-Knapić - žene

5. dječje utrke Lančić-Knapić

7. cross utrka Lančić-Knapić - 2. kup SZH



TROJE NAJBOLJIH UKUPNO I PO KATEGORIJAMA


MUŠKI – UKUPNO

1.Damir Balaško (AK Rudolf Perešin)

2.Ivan Jakop (TK Ivančica)

3.Alen Čretni (USR Lepoglava)


ŽENE – UKUPNO

1.Jana Burek (Oroslavje)

2.Alenka Horvat (AK Varaždin)

3.Magdalena Doležaj (AK Međimurje)


MUŠKI – M19

1.Ivan Jakop (TK Ivančica)

2.Alen Čretni (USR Lepoglava)

3.Luka Živko (AK Nedelišće)


MUŠKI – M20

1.Tomislav Jurki (AK Oroslavje)

2. –

3. –


MUŠKI – M30

1.Damir Balaško (AK Rudolf Perešin)

2.Vanja Canjuga (AK Varaždin)

3.Ivica Plantak (TK Ivančica)


MUŠKI – M40

1.Darko Petak (UKS Bedenec)

2.Vladimir Slunjski (AK Varaždin)

3.Dalibor Horvat (AK Varaždin)


MUŠKI – M50

1.Stjepan Koraj (AK Međimurje)

2.Stjepan Keder (USR Lepoglava)

3.Mirko Stanko (TK Ivančica)


MUŠKI – M60

1.Dragan Nedelkovski (AK Međimurje)

2.Dragutin Jagetić (Individualac – Ivanec)

3.Drago Pintarić (TK Kotoripski begači)


ŽENE – Ž19

1.Jana Burek (Oroslavje)

2.Magdalena Doležaj (AK Međimurje)

3. –


ŽENE – Ž20

1.-

2.-

3.-


ŽENE – Ž30

1.Višnja Čonkaš (AK Međimurje)

2.Jasmina Burek (Oroslavje)

3.-


ŽENE – Ž40

1.Alenka Horvat (AK Varaždin)

2.Sandra Vaser (AK Međimurje)

3.Lilijana Papić (Oroslavje)


DJEČACI 1

(rođeni 2013. godine i mlađi)

Dužina staze: 20 metara

1.Aleksandar Kruhoberec (DŠR Lančić-Knapić)

2.Lovro Koračević (Individualac – Lepoglava)

3.Bartol Mudri (DŠR Lančić-Knapić)


DJEČACI 2

(rođeni 2012. i 2011. godine)

Dužina staze: 75 metara

1.Lucijan Tilošanec (Individualac – Kotoriba)

2.Ivano Žukina (Individualac – Ivanec)

3.Mateo Kos (Individualac – Jerovec)


DJEČACI 3

(rođeni 2010. i 2009. godine)

Dužina staze: 150 metara

1.Leo Habek (DŠR Lančić-Knapić)

2.Pavle Blaguški (Individualac - Ivanec)

3.Mateo Pahić (DVD Ivanec)


DJEČACI 4

(rođeni 2008. i 2007. godine)

Dužina staze: 300 metara

1.Luka Grozdek (RK Trnovec)

2.Leon Oreški (NK Ivančica)

3.Fran Brusar (USR Cvetlin)


DJEČACI 5

(rođeni 2006. i 2005. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Nikola Friščić (TK Ivančica)

2.Petar Peharda (NK Rudar 47)

3.Leo Tilošanec (TK Kotoripski begači)


DJEČACI 6

(rođeni 2004. i 2003. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Nikola Viderščak (Individualac – Ivanečki Vrhovec)

2.Jakov Banić (DVD Ivanec)

3.-


DJEVOJČICE 1

(rođene 2013. godine i mlađe)

Dužina staze: 20 metara

1.Barbara Videc (TK Ivančica)

2.Sara Hojsak (Individualac – Maruševec)

3.Milica Gregur (Individualac – Ivanec)


DJEVOJČICE 2

(rođene 2012. i 2011. godine)

Dužina staze: 75 metara

1.Iris Koračević (Individualac – Lepoglava)

2.Anja Strelec (Individualac – Punikve)

3.Lana Habek (Individualac – Lančić)


DJEVOJČICE 3

(rođene 2010. i 2009. godine)

Dužina staze: 150 metara

1.Jana Kolačko (DŠR Lančić-Knapić)

2.Klara Burek (Oroslavje)

3.Lucija Ivančić (Individualac – Ivanec)


DJEVOJČICE 4

(rođene 2008. i 2007. godine)

Dužina staze: 300 metara

1.Bruna Žukina (Individualac – Ivanec)

2.Hana Banek (DŠR Lančić-Knapić)

3.Marta Slivar (Individualac – Ivanec)


DJEVOJČICE 5

(rođene 2006. i 2005. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Dorotea Mašić (TK Ivančica)

2.Elena Vidaček (Individualac – Ivanečki Vrhovec)

3.-


DJEVOJČICE 6

(rođene 2004. i 2003. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Mihaela Mašić (TK Ivančica)

2.Jana Burek (Oroslavje)

3.Petra Kržina (AK Međimurje)


Rate this article:
Nema ocjene
Komentari (-)Pogledano (4328)

Dokumenti

blog comments powered by Disqus