2. ljetna trkačka liga "Vinskim putevima Lančić – Knapića" (1.kolo) – pobijedili Alen Čretni i Marina Lančić
Administrator
/ Categories: Vijesti

U srijedu 10.08.2016., u organizaciji "Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić", održanim prvim kolom započela je "2. ljetna trkačka liga: Vinskim putevima Lančić – Knapića".  Pobjednik utrke u muškoj konkurenciji bio je Alen Čretni (USR Lepoglava), dok je u ženskoj konkurenciji najbolja bila Marina Lančić (DŠR Lančić-Knapić).

Trčalo se valovitom, kružnom stazom s uzbrdicama i nizbrdicama dugom 5,5 kilometara. Startalo se kod društvenog doma u Knapiću, pa na brijeg preko vinorodnih „bregova“ Vrha i Skradnjaka, pa na „dol“ kroz šumu opet do cilja kod društvenog doma u Knapiću.

U prvom kolu nastupio je manji broj natjecatelja (vjerojatno zbog jake kiše koja je padala od podneva), ali oni najhrabriji ne mogu se požaliti što su nastupili, jer vrijeme je bilo idealno za trčanje. Prije starta utrke kiša je stala i sve je bilo idealno.

Nakon utrke slijedilo je ugodno druženje u društvenom domu u Knapiću uz „okrepu“.

Rezultati 1. kola

Na rasporedu su još tri kola koja će se održati svake srijede u mjesecu kolovozu.

Nadolazeća kola:
2. kolo – srijeda - 17.08.2016. – 18,00 h
3. kolo – srijeda - 24.08.2016. – 18,00 h
4. kolo – srijeda - 31.08.2016. – 18,00 h

Najava lige

Previous Article „5. turnir u odbojci na pijesku Tuhovečka Milina“ – Tuhovec: ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 2. mjesto
Next Article „3. turnir u odbojci na pijesku – OK Vinica“: ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 1. mjesto