"8. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Edi Petak i Marija Kosi

Objavljeno ponedjeljak, 12. lipnja 2017.

"8. cross utrka Lančić-Knapić": pobijedili Edi Petak i Marija Kosi

U nedjelju 11.06.2017. godine, u organizaciji "Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić" održana je "8. cross utrka Lančić-Knapić". Prije glavnog krosa, u 12 kategorija održane su "6. dječje utrke Lančić-Knapić: Trčanje je radost". Ukupni pobjednik cross utrke  u muškoj konkurenciji je Edi Petak (UKS Bedenec), a ukupna pobjednica u ženskoj konkurenciji bila je Marija Kosi (Boksački klub Omega – Varaždin). Ukupno je sudjelovalo 119 trkača (58 u glavnoj utrci i 61 u dječjim utrkama).

Na glavnoj „Cross utrci“ stazu dugu 5 kilometara (asfalt, makadam, šumski putevi), po "breg-dol" - valovitom terenu, najbrže je pretrčao Edi Petak s vremenom 0:20:00. Drugo vrijeme imao je prošlogodišnji pobjednik Damir Balaško 0:20:02, dok je treći bio Dinko Solić 0:20:26.

Kod žena je pobijedila Marija Kosi s rezultatom 0:24:47. Drugo mjesto osvojila je Mateja Kaniški - 0:26:26, dok je treća bila Višnja Čonkaš – 0:27:38.

Utrka se bodovala za "Trkački kup Sjeverozapadne Hrvatske".

U dječjim utrkama na relacijama od 20 do 500 metara prva mjesta su osvojili: Lovro Koračević, Borna Večerić, Luka Habek, Leo Habek, Nikola Friščić, Ivan Vusić, Marina Risek, Nikol Lančić, Mona Kolačko, Lara Možanić, Josipa Mikulec i Ana Mašić.

Pehar za masovnost, ekipi s najviše sudionika na utrci (dječje utrke + cross utrka) pripao je domaćinima iz „DŠR Lančić-Knapić“ koji su imali 17 natjecatelja.

Nagrade najboljima dodijelili su tajnik „Zajednice sportskih udruga grada Ivanca“ – Boris Gotal i predsjednik „DŠR Lančić-Knapić“ – Vinko Harjač.

Nakon dodjele nagrada slijedio je domjenak, te ugodno druženje u društvenom domu u Knapiću.


Utrke u Lančić-Knapiću su podržali:

-GRAD IVANEC

-ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA GRADA IVANCA

-HEW Ivanec d.o.o.

-KREŠIMIR - FUTURA d.o.o.

-KERAMIKA MECENA


REZULTATI

8. cross utrka Lančić-Knapić - muškarci

8. cross utrka Lančić-Knapić - žene

6. dječje utrke Lančić-Knapić

8. cross utrka Lančić-Knapić - 3. kup SZH


TROJE NAJBOLJIH UKUPNO I PO KATEGORIJAMA

MUŠKI – UKUPNO

1.Edi Petak (UKS Bedenec)

2.Damir Balaško (AK Rudolf Perešin)

3.Dinko Solić (AK Varaždin)

ŽENE – UKUPNO

1.Marija Kosi (BK Omega)

2.Mateja Kaniški (AK Varaždin)

3.Višnja Čonkaš (AK Međimurje)

MUŠKI – M19

1. Edi Petak (UKS Bedenec)

2.Luka Živko (AK Nedelišće)

3. -

MUŠKI – M20

1.Alen Čretni (AK Rudolf Perešin)

2.  -

3. -

MUŠKI – M30

1. Damir Balaško (AK Rudolf Perešin)

2. Dinko Solić (AK Varaždin)

3.Žarko Pozder (TK Ivančica)

MUŠKI – M40

1.Darko Petak (UKS Bedenec)

2.Ivica Plantak (TK Ivančica)

3.Mario Surjak (DŠR Lančić-Knapić)

MUŠKI – M50

1.Branko Dušak (TK Ivančica)

2.Stjepan Furdi (TK Kotoripski begači)

3.Petar Barić (Ind. – Mala Subotica)

MUŠKI – M60

1.Antun Belošević (TK Marathon 95)

2.Valent Dubovečak (Udruga branitelja Lepoglava)

3.Dragutin Jagetić (Individualac – Ivanec)

ŽENE – Ž19

1.Mia Furdi (TK Kotoripski begači)

2.Jana Burek (HAAK Mladost)

3. Vitomira Turk (Ind. - Zasadbreg)

ŽENE – Ž20

1.Marija Kosi (BK Omega)

2.Mateja Kaniški (AK Varaždin)

3.Maja Ferenec (Ind. – Ivanec)

ŽENE – Ž30

1.Višnja Čonkaš (AK Međimurje)

2.Nevija Frajzman (Ind. – Oroslavje)

3.Jasmina Burek (AK Sljeme)

ŽENE – Ž40

1.Štefica Bubnjarić (AK Varaždin)

2.Sandra Vaser (AK Međimurje)

3.Jasenka Martinez (TK Marathon 95)

DJEČACI 1

(rođeni 2014. godine i mlađi)

Dužina staze: 20 metara

1.Lovro Koračević (Ind. - Lepoglava)

2.Bartol Mudri (DŠR Lančić-Knapić)

3.Matija Videc (DŠR Lančić-Knapić)

DJEČACI 2

(rođeni 2013. i 2012. godine)

Dužina staze: 75 metara

1.Borna Večerić (BK Omega)

2.Aleksandar Kruhoberec (DŠR Lančić-Knapić)

3.Patrik Harjač (DŠR Lančić-Knapić)

DJEČACI 3

(rođeni 2011. i 2010. godine)

Dužina staze: 150 metara

1.Luka Habek (Ind. – Lančić)

2.Ilija Matijević (DŠR Lančić-Knapić)

3.David Fodrek (DŠR Lančić-Knapić)

DJEČACI 4

(rođeni 2009. i 2008. godine)

Dužina staze: 300 metara

1.Leo Habek (DŠR Lančić-Knapić)

2.Dominik Pavlina (Ind. – Stažnjevec)

3.Luka Golub (Ind. – Kamenica)

DJEČACI 5

(rođeni 2007. i 2006. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Nikola Friščić (TK Ivančica)

2.Mateo Šegović (AK Koprivnica)

3.Ivan Bebek (AK Koprivnica)

DJEČACI 6

(rođeni 2005. i 2004. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Ivan Vusić (Ind. – Ivanečki Vrhovec)

2.Gabriel Pavlina (Ind. – Stažnjevec)

3.Petar Peharda (NK Rudar)

DJEVOJČICE 1

(rođene 2014. godine i mlađe)

Dužina staze: 20 metara

1. Marina Risek (Individualac – Lančić)

2. Lucija Hančić (Ind. – Lančić)

3. Lorena Tomičić (Ind. – Varaždin)

DJEVOJČICE 2

(rođene 2013. i 2012. godine)

Dužina staze: 75 metara

1.Nikol Lančić (DŠR Lančić-Knapić)

2.Barbara Videc (TK Ivančica)

3.Milica Gregur (Ind. – Ivanec)

DJEVOJČICE 3

(rođene 2011. i 2010. godine)

Dužina staze: 150 metara

1.Mona Kolačko (Ind. – Varaždin)

2.Klara Burek (AK Oroslavje)

3.Tara Pavlina (DŠR Lančić-Knapić)

DJEVOJČICE 4

(rođene 2009. i 2008. godine)

Dužina staze: 300 metara

1.Lara Možanić (Ind. – Varaždin)

2.Jana Kolačko (DŠR Lančić-Knapić)

3. -

DJEVOJČICE 5

(rođene 2007. i 2006. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Josipa Mikulec (AK Koprivnica)

2.Hana Banek (Ind. – Ivanec)

3.Bruna Žukina (Ind. – Ivanec)

DJEVOJČICE 6

(rođene 2005. i 2004. godine)

Dužina staze: 500 metara

1.Ana Mašić (Ind. – Ivanec)

2.Elena Videršćak (DSR Salinovec)

3. -


Rate this article:
Nema ocjene
Komentari (-)Pogledano (5858)

Dokumenti

blog comments powered by Disqus