2. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske 2016.
Administrator
/ Categories: Vijesti

U nedjelju 06.11.2016. utrkom u Koprivnici završio je „2. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske“. Prvo mjesto u kupu kod muških osvojio je Alen Čretni, drugi je bio Ivica Plantak, a treći Žarko Pozder. Kod žena najbolja je bila Alenka Horvat, druga je bila Sandra Vaser, a treća Višnja Čonkaš. Od članova DŠR Lančić-Knapić, Mario Surjak je kod muških zauzeo ukupno 24. mjesto (7. mjesto u kategoriji M30), a nastupio je na 7 utrka kupa. Kup se sastojao od 19 utrka s područja Varaždinske, Međimurske i Koprivničko – križevačke županije, a među njima je bila i „Cross utrka Lančić – Knapić“. Za kup su se bodovali nastupi na 16 utrka, a za konačan plasman trebalo je istrčati minimalno 5 utrka.

Ukupni rezultati – muški

Ukupni rezultati – žene

Rezultati po utrkama

Previous Article Izaslanstvo "DŠR Lančić-Knapić" u Vukosavljevici: primljena "Zahvalnica za posebnost u razvoju sportske rekreacije"
Next Article "12. hrvatski festival sportske rekreacije žena - Vukovar": ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 4. mjesto u ukupnom plasmanu