"4. cestovna utrka" & "11. jesenski kros" - Bedenec
Administrator
/ Categories: Vijesti

U subotu 18.10.2014. u organizaciji "UKS Bedenec", u Bedencu je održana "4. cestovna utrka" & "11. jesenski kros" - Bedenec. Na "Jesenskom krosu" u kategoriji građani (staza dužine 1200 metara) nastupio je član DŠR Lančić-Knapić – Nikola Grabar i osvojio 2.mjesto. Na "Cestovnoj utrci" (staza dužine 12 km), u konkurenciji 32 trkača, nastupio je član DŠR Lančić-Knapić - Mario Surjak, koji je ukupno osvojio 8. mjesto (2. mjesto u kategoriji M30).

Ukupno prvo mjesto u muškoj konkurenciji osvojio je Josip Lacković (AK Sloboda Varaždin), drugi je bio Tihomir Cenko (TK Marathon 95), a treći Kruno Kučej (UKS Bedenec).

Ukupno prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila je Valentina Belović (TK Marathon 95 Varaždin), druga je bila Lidija Botić (AK Sinj), a treća Jelena Domislović (TK Marathon 95 Varaždin).