5. cross liga Neno – Ivanečka jezera (1. – 15. kolo)
Administrator
/ Categories: Vijesti

U subotu 07.10.2017., u organizaciji "TK Ivančica Ivanec", završila je "5. cross liga Neno – Ivanečka jezera". U ligi su nastupila dva člana "DŠR Lančić - Knapić". U kategoriji K9M - rekreativci (staza dužine - 1,4 km) na 15 kola sudjelovao je Ljudvek Cikač i osvojio ukupno 1.mjesto s najboljim rezultatom 0:07:44. U kategoriji K8M - veterani (staza dužine - 3,5 km) na 15 kola nastupio je Mario Surjak i osvojio ukupno 1.mjesto s najboljim rezultatom 0:14:29.

UKUPNI REZULTATI

15.kolo
U subotu 07.10.2017., održavanjem petnaestog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 25 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:11:11. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:15:04.

14.kolo
U utorak 26.09.2017., održavanjem četrnaestog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 33 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:07:44. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:16:03.

13.kolo
U subotu 23.09.2017., održavanjem trinaestog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 23 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:08:02. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:19:10.

12.kolo
U utorak 12.09.2017., održavanjem dvanaestog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 26 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 1. mjesto s rezultatom 0:08:21. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:15:45.

11.kolo
U utorak 05.09.2017., održavanjem jedanaestog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 35 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 1. mjesto s rezultatom 0:09:34. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:14:49.

10.kolo
U utorak 29.08.2017., održavanjem desetog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 35 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 3. mjesto s rezultatom 0:09:02. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 1. mjesto s rezultatom 0:14:39.

9.kolo
U utorak 22.08.2017., održavanjem devetog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 35 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 4. mjesto s rezultatom 0:08:27. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:15:11.

Proljetni dio lige (1. - 8. kolo)
Nakon osam održanih kola završio je proljetni dio "5. cross lige Neno - Ivanečka jezera". U ligi sudjeluju dva člana DŠR Lančić-Knapić. Ljudvek Cikač je trenutno vodeći u kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km) sa 372 boda, a najbolje vrijeme ostvario je u osmom kolu - 0:08:06. Mario Surjak je vodeći u kategoriji K8M-veterani (3,5 km) sa 348 bodova, a najbolje vrijeme ostvario je u prvom kolu - 0:14:29. Liga se nastavlja 22.08. i ima još sedam kola.

8.kolo
U utorak 06.06.2017., održavanjem osmog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 34 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 1. mjesto s rezultatom 0:08:06. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 7. mjesto s rezultatom 0:19:14.

7.kolo
U utorak 30.05.2017., održavanjem sedmog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 34 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:08:29. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 4. mjesto s rezultatom 0:16:25.

6.kolo
U utorak 23.05.2017., održavanjem šestog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 30 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:08:22. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:14:41.

5.kolo
U utorak 16.05.2017., održavanjem petog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 32 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 1. mjesto s rezultatom 0:08:59. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:15:21.

4.kolo
U utorak 09.05.2017., održavanjem četvrtog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 25 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:08:47. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 1. mjesto s rezultatom 0:15:14.

3.kolo
U utorak 02.05.2017., održavanjem trećeg kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 33 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 2. mjesto s rezultatom 0:09:15. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 3.mjesto s rezultatom 0:15:00.

2.kolo
U utorak 25.04.2017., održavanjem drugog kola nastavila se „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 26 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 1. mjesto s rezultatom 0:09:10. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2.mjesto s rezultatom 0:14:43.

1.kolo
U utorak 18.04.2017., održavanjem prvog kola startala je „5. cross liga Neno – Ivanečka jezera“ u organizaciji "TK Ivančica Ivanec". Po različitim kategorijama nastupilo je 25 trkača, među kojima i dva člana „DŠR Lančić-Knapić“. U kategoriji K9M-rekreativci (1,4 km – 1 krug oko prva dva jezera) Ljudvek Cikač je osvojio 3. mjesto s rezultatom - 0:09:17. U kategoriji K8M-veterani (3,5 km – Ivanečka jezera – Ključice - Ivanečka jezera) Mario Surjak je osvojio 2.mjesto s rezultatom 0:14:29.

Foto naslovnice: Ljudvek Cikač