8. memorijalna utrka Josip Putar - Lepoglava
Administrator
/ Categories: Vijesti

U organizaciji "USR Lepoglava", u nedjelju 16.09.2012. u Lepoglavi je održana "8.Memorijalna utrka Josip Putar". Na stazi dužine 12 kilometara nastupio je 51 trkač iz Hrvatske i Slovenije, a među njima i član DŠR Lančić-Knapić - Mario Surjak, koji je u ukupnom plasmanu osvojio 40. mjesto s rezultatom - 1:04:35, dok je u svojoj kategoriji (M30) osvojio 7. mjesto.

Pobjednik utrke u muškoj konkurenciji bio je Matej Jeza (AK Cestno Podjetje Ptuj), drugi je bio Đuro Komlenović (GAK Glina), a treći Tomislav Kukec (AK Zrinjevac Zagreb).

U ženskoj konkurenciji prvo mjesto osvojila je Valentina Županić (TK Marathon 95 Varaždin), druga je bila Lidija Botić (AK Veteran Zagreb), a treća Tiha Vrček (TK Marathon 95 Varaždin).