Crazy Hill Trail 2015.
Administrator
/ Categories: Vijesti

U subotu 28.02.2015., u organizaciji "Športskog rekreativnog društva BSV Ludbreg", održala se utrka  "Crazy Hill Trail 2015". Utrka je dužine 33,5 kilometara i povezuje najljepše predjele ludbreških brežuljaka i sjeveroistočne dijelove kalničkog gorja. Utrka je počela i završila u Ludbregu, a natjecatelje je vodila preko otoka Mladosti, Ludbreških Vinograda, kroz šume sve do Gabrinovca, te su se natjecatelji kroz zaseok Nikolin Jarak, šume i cestu vratili u Ludbreg. Na pojedinim dijelovima staze utrka se odvijala u ekstremno blatnjavim uvjetima.

Ukupno je nastupilo 95 natjecatelja iz Slovenije, Poljske i Hrvatske, a među njima i dva trkača iz Ivanca. Mario Surjak (DŠR Lančić-Knapić) je osvojio 29. mjesto u ukupnom poretku s vremenom - 3:30:25, a Dragutin Jagetić (Individualac – Ivanec) je utrku završio na 42. mjestu s vremenom - 3:51:35. Jagetićev plasman i vrijeme je tim vrijednije ako se zna da je po godinama bio najiskusniji među svim natjecateljima.

Najbolji muški: 1.Josip Lacković (AK Sloboda Varaždin), 2.Vedran Gračan (UPRI Gelender), 3.Krešimir Balaško (AK Svetice).

Najbolje žene: 1.Valentina Belović (AK Sloboda Varaždin), 2.Mateja Blažević (Perpetuum Gelender), 3.Jelena Brezak (Zagorje Adventure Team - AK Sljeme)

REZULTATI

FOTOGRAFIJE by Igor Golec

FOTOGRAFIJE by Josip Lacković

NASLOVNA FOTOGRAFIJA by Kristijan Janušić

Previous Article DŠR Lančić – Knapić primilo "Priznanje" HSSR-a
Next Article NAJAVA: "1. turnir u stolnom tenisu za članove DŠR Lančić - Knapić"