ODBOJKA NA PIJESKU: Dvije ekipe DŠR Lančić - Knapića sudjelovale na turniru u Ivancu
Administrator
/ Categories: Vijesti

Nakon igranja po skupinama obje ekipe izborile su daljnje natjecanje, dok su u četvrtfinalnim utakmicama završile svoje natjecanje na način a je ekipa DŠR Lančić - Knapić 1 izgubila od ekipe ŽMOK iz Zagreba sa rezultatom od 2-0 po setovima, dok je ekipa DŠR Lančić Knapić 2 zakođer izgubila sa 2-0 po setovima od ekipe PIMPY koja je i kasnije osvojila turnir. Na turniru je sudjelovalo 11 ekipa sa područja Varaždinske, Međimurske i Zagrebačke županije.

Za ekipu DŠR Lančić - Knapić 1 igrali su: Barbara Habek, Sebastijan Uranić I Bruno Lukaček, dok su za DŠR Lančić Knapić 2 igrali: Marijeta Habek, Karlo Bosilj, Petar Peharda i Goran Habek

Previous Article ODBOJKA NA PIJESKU: Ekipa DŠR Lančić - Knapić sudjelovala na manifestaciji "SPORTSKI DANI NA VINICI"
Next Article ODBOJKA NA PIJESKU: Muška ekipa DŠR Lančić - Knapić osvojila drugo mjesto na turniru "ŠPIRO KUP 2021"