Ekipa ženske sportske rekreacije Lančić – Knapić, na festivalu ženske sportske rekreacije u organizaciji DŠR Salinovec u Ivancu, osvojila je 9. mjesto u ukupnom poretku.

Administrator 0 335 Article rating: No rating

Na Festivalu je sudjelovalo 30 ekipa iz cijele Hrvatske, koje su se natjecale u šest disciplina: ubacivanju lopte u koš, pucanju na rukometni gol, vođenju nogometne lopte između čunjeva, preciznom bacanju kolutova, visećoj kuglani i pikadu

ODBOJKA NA PIJESKU: Ekipa DŠR Lančić - Knapić osvojila prvo mjesto na odbojkaškom turniru u Čalincu.

Administrator 0 436 Article rating: No rating

U ponedjeljak 15.08.2022 god u Čalincu (Općina Maruševec) na blagdan Velike Gospe, u organizaciji „Društva za sport i rekreaciju – Gmajna“ održan je turnir u odbojci na pijesku Gmajna 2022 - Čalinec“. Ukupno je sudjelovalo 18 ekipa. Prvo mjesto osvojila je ekipa  „DŠR Lančić-Knapić“  koja je u napetoj finalnoj utakmici pobijedila domaću ekipu Gmajna 1 sa rezultatom 2:1 u setovima.