3. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske 2017.

Administrator 0 8087 Article rating: No rating

U nedjelju 05.11.2017. utrkom u Koprivnici završio je „3. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske“. Ukupno 1. mjesto u kupu kod muških osvojio je Dinko Solić, drugi je bio Darko Petak, a treći Ivica Plantak. Kod žena najbolja je bila Mateja Kaniški, druga je bila Jasenka Martinez, a treća Sandra Vaser. Od članova DŠR Lančić-Knapić, Mario Surjak je kod muških zauzeo ukupno 20. mjesto (8. mjesto u kategoriji M40), a nastupio je na 7 utrka kupa. 

13. hrvatski festival sportske rekreacije žena - Zadar: ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 5. mjesto

Administrator 0 9444 Article rating: No rating

U subotu 04.11.2017. godine ženska ekipa "Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić" sudjelovala je na "13. hrvatskom festivalu sportske rekreacije žena" u Zadru. U konkurenciji 27 ekipa iz cijele Hrvatske, ekipa „DŠR Lančić–Knapić“ osvojila je vrlo dobro 5. mjesto u ukupnom plasmanu sa samo 3 boda zaostatka za trećeplasiranima. Najbolji plasman i 1. mjesto ostvareno je u disciplini: „Vođenje nogometne lopte“. 

"DŠR Lančić-Knapić" traži donaciju - stolove

Administrator 0 7160 Article rating: No rating
Upravni odbor "DŠR Lančić-Knapić" je na svome sastanku 31.10.2017. donio odluku prema kojoj će se putem web i Facebook stranice pokušati pronaći donacija - stolovi za prostorije DŠR-a na katu društvenog doma. Stoga, pozivaju se članovi DŠR-a, simpatizeri i svi ostali koji imaju višak rabljeni stol (ili više njih) i ne znaju kamo s njim(a), da doniraju DŠR-u Lančić-Knapić za prostoriju na katu. Trebali bi ukupno oko 6 stolova.

"28. turnir u beli u Lančić-Knapiću": pobjednici Zdravko Križek i Siniša Šamec

Administrator 0 8980 Article rating: 5.0

U petak 27.10.2017., u organizaciji DŠR Lančić-Knapić", održan je "28. turnir u beli" u društvenom domu u Knapiću na kojem je nastupilo 22 kartaška para. 1.mjesto osvojili su Zdravko Križek i Siniša Šamec, 2.mjesto zauzeli su Jurica Sever i Mirko Friščić, treće mjesto je pripalo kartaškom paru - Mario Galinec i Anđelko Tolić, dok je četvrto mjesto pripalo kartaškom paru - Marko Buder i Goran Murić.

Povijest "Hrvatskog festivala sportske rekreacije žena"

Administrator 0 17607 Article rating: No rating

Do sada je pod okriljem "Hrvatskog saveza sportske rekreacije – Sport za sve" održano dvanaest "Hrvatskih festivala sportske rekreacije žena", a sve je počelo 2002. godine u Murskom Središću. Ideja manifestacije "Hrvatski festival sportske rekreacije žena" je cjelodnevno druženje ekipa iz cijele Hrvatske u mjesecu studenom (u prosjeku sudjeluje oko 30 ekipa, odnosno oko 300 natjecateljica), a sve počinje natjecanjem u sportskoj dvorani u disciplinama u kojima može sudjelovati svaka žena bez obzira na dob i stupanj tjelesne spremnosti, poput: viseće kuglane, pikada, gađanje kolutima, vođenja nogometne lopte i drugima.

RSS
First5657585961636465Last

Theme picker

Archive