Trkačka natjecanja u organizaciji "DŠR Lančić-Knapić" (2010. - 2017.)

Objavljeno ponedjeljak, 5. lipnja 2017.

Trkačka natjecanja u organizaciji "DŠR Lančić-Knapić" (2010. - 2017.)

Tradicija redovnog održavanja trkačkih natjecanja u organizaciji "DŠR Lančić-Knapić" počinje 2010. godine. Do 2017. godine na utrkama u Lančić-Knapiću sveukupno je sudjelovalo 391 trkača (49 žena, 159 muškaraca, 83 djevojčica, 100 dječaka) koji su ukupno imali 832 sudjelovanja na tim utrkama. Prisjetimo se proteklih natjecanja, rezultata, fotografija, popisa svih trkača i nekih zanimljivosti...


8. cross utrka Lančić-Knapić
11.06.2017.
Nastupilo: 58 trkača
Dužina staze: 5 km
Rezultati - muški
1.Edi Petak (UKS Bedenec)
2.Damir Balaško (AK Rudolf Perešin)
3.Dinko Solić (AK Varaždin)
Rezultati - žene
1.Marija Kosi (BK Omega Varaždin)
2.Mateja Kaniški (AK Varaždin)
3.Višnja Čonkaš (AK Međimurje)
Utrka se bodovala za "3. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske"
6. dječje utrke Lančić-Knapić: "Trčanje je radost"
11.06.2017.
Nastupio: 61 trkač
Dužina staze: Od 20 do 500 metara
Kategorije: 12 kategorija (6 dječaci, 6 djevojčice)
Rezultati - dječje utrke


7. cross utrka Lančić-Knapić

12.06.2016.

Nastupilo: 50 trkača

Dužina staze: 5 km

Rezultati - muški

1.Damir Balaško (AK Rudolf Perešin)

2.Ivan Jakop (TK Ivančica)

3.Alen Čretni (USR Lepoglava)

Rezultati - žene

1.Jana Burek (Oroslavje)

2.Alenka Horvat (AK Varaždin)

3.Magdalena Doležaj (AK Međimurje)

Utrka se bodovala za "2. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske"

5. dječje utrke Lančić-Knapić: "Trčanje je radost"

12.06.2016.

Nastupilo: 57 trkača

Dužina staze: Od 20 do 500 metara

Kategorije: 12 kategorija (6 dječaci, 6 djevojčice)

Rezultati - dječje utrke


6. cross utrka Lančić-Knapić

07.06.2015.

Nastupilo: 67 trkača

Dužina staze: 4,3 km

Rezultati - muški

1. Josip Lacković (AK Sloboda - Vž)

2. Igor Goričanec (AK Sloboda - Vž)

3. Marko Novak (Ind. - Mali Mihaljevec)

Rezultati - žene

1. Valentina Belović (AK Sloboda - Vž)

2. Danijela Krobot (TK Kotoripski begači)

3. Alenka Horvat (AK Sloboda - Vž)

Utrka se bodovala za "1. trkački kup sjeverozapadne Hrvatske"

4. dječje utrke Lančić-Knapić: "Trčanje je radost"

07.06.2015.

Nastupilo: 86 trkača

Dužina staze: Od 20 do 500 metara

Kategorije: 12 kategorija (6 dječaci, 6 djevojčice)

Rezultati - dječaci

Rezultati - djevojčice


5. cross utrka Lančić-Knapić

01.06.2014.

Nastupilo: 45 trkača

Dužina staze: 4,3 km

Rezultati – muški

1. Josip Lacković (AK Sloboda - Varaždin)

2. Bruno Kos (AK Rudolf Perešin – Gornja Stubica)

3. Luka Špehar (BK Lastavica – Zlatar)

Rezultati - žene

1. Jasmina Benčić (BK Lastavica – Zlatar)

2. Marina Jakop (TK Ivančica – Ivanec)

3. Jana Burek (AK Stubica)

3. dječje utrke Lančić-Knapić: "Trčanje je radost!"

01.06.2014.

Nastupio: 51 trkač

Dužine staze: Od 20 do 500 metara

Kategorije: 12 kategorija (6 dječaci, 6 djevojčice)

Rezultati – dječaci

Rezultati – djevojčice



4. cross utrka Lančić-Knapić

09.06.2013.

Nastupio: 51 trkač

Dužina staze: 4,3 km

Rezultati – muški

1. Josip Lacković (AK Sloboda - Varaždin)

2. Josip Fodrek (DŠR Lančić - Knapić)

3. Tihomir Cenko (TK Marathon 95 - Varaždin)

Rezultati – žene

1. Marina Jakop (TK Ivančica – Ivanec)

2. Barbara Posavec (UKS Bedenec)

3. Jasmina Benčić (Individualka)

2. dječje utrke Lančić-Knapić: "Trčanje je radost!"

09.06.2013.

Nastupilo: 64 trkač

Dužine staze: Od 20 do 500 metara

Kategorije: 12 kategorija (6 dječaci, 6 djevojčice)

Rezultati – dječaci

Rezultati – djevojčice


3. cross utrka Lančić-Knapić

10.06.2012.

Nastupilo: 42 trkača

Dužina staze: 4,3 km

Rezultati – muški

1. Josip Lacković (AK Sloboda - Varaždin)

2. Josip Fodrek (DŠR Lančić - Knapić)

3. Mario Horvat (AK Međimurje)

Rezultati – žene

1. Lidija Botić (Individualka)

2. Ivanka Horvat (Individualka)

3. Jelena Jagetić (DŠR Lančić - Knapić)

Ukupni rezultati - muški i žene

1. dječje utrke Lančić-Knapić: "Junior Cup"

10.06.2012.

Nastupilo: 43 trkača

Dužine staze: Od 75 do 500 metara

Kategorije: 10 kategorija (5 dječaci, 5 djevojčice)

Rezultati – dječaci i djevojčice




2. cross utrka Lančić-Knapić

05.06.2011.

Nastupilo: 46 trkača

Dužina staze: 3,6 km

Rezultati – muški

1. Josip Fodrek (DŠR Lančić - Knapić)

2. Josip Jakop (TK Ivančica - Ivanec)

3. Tomislav Kukec (AK Gojanec)

Rezultati – žene

1. Lidija Botić (Individualka)

2. Jelena Jagetić (Individualka)

3. Marina Lančić (DŠR Lančić - Knapić)

Ukupni rezultati - muški i žene



1. cross utrka Lančić-Knapić

04.09.2010.

Nastupilo: 16 trkača

Dužina staze: 3,0 km

Rezultati – muški

1. Josip Fodrek (DŠR Lančić - Knapić)

2. Josip Jakop (TK Ivančica - Ivanec)

3. Marino Lančić (DŠR Lančić - Knapić)

Rezultati – žene

1. Ivana Posavec (UKS Bedenec)


Ljetna trkačka liga: "Vinskim putevima Lančić – Knapića"

1.kolo – 06.08.2014.

2.kolo – 13.08.2014.

3.kolo – 20.08.2014.

4.kolo – 27.08.2014.

Ukupno nastupilo: 33 trkača

Dužina staze: 2,5 km

Ukupni rezultati – muški

1. Mario Surjak (DŠR Lančić – Knapić)

2. Josip Jakop (TK Ivančica - Ivanec)

3. Jurica Putarek (TK Ivančica - Ivanec)

Ukupni rezultati - žene

1. Marina Lančić (DŠR Lančić - Knapić)

2. Petra Kraš (DŠR Lančić - Knapić)

3. Jasminka Kovač (Individualka)

Rezultati - prvenstvo Lančić – Knapića u trčanju

1. Nikola Grabar (DŠR Lančić - Knapić)

2. Luka Lančić (DŠR Lančić - Knapić)

3. Ivan Županić (DŠR Lančić - Knapić)


2. ljetna trkačka liga: "Vinskim putevima Lančić – Knapića"

1.kolo – 10.08.2016.

2.kolo – 17.08.2016.

3.kolo – 24.08.2016.

4.kolo – 31.08.2016.

Ukupno nastupilo: 9 trkača

Dužina staze: 5,5 km

Ukupni rezultati – muški

1.Alen Čretni (USR Lepoglava)

2.Mario Surjak (DŠR Lančić – Knapić)

3.Josip Jakop (TK Ivančica - Ivanec)

Ukupni rezultati - žene

1.Marina Lančić (DŠR Lančić - Knapić)


POPIS SVIH TRKAČA 2010. - 2017.:


ŽENE

Belović Valentina

Benčić Jasmina

Bogdan Karla

Botić Lidija

Bregović Nikolina

Bubnjarić Štefica

Burek Jana

Burek Jasmina

Čonkaš Višnja

Doležaj Magdalena

Ferenec Maja

Fodrek Suzana

Frajzman Nevija

Furdi Mia

Furdi Mirjana

Habek Barbara

Habek Marijeta

Hajdinjak Trstenjak Vlatka

Horvat Alenka

Horvat Ivanka

Hrman Ruža

Hudoletnjak Nikolina

Huzjak Katja

Jagetić Jelena

Jakop Marina

Jakopović Lucija

Jakopović Patricija

Janžek Smiljana

Kaniški Mateja

Keretić Sanja

Kišiček Sanja

Kosi Marija

Kovač Jasminka

Kraš Maja

Kraš Petra

Kresojević Ana

Krobot Danijela

Lančić Marina

Levačić Lidija

Martinez Jasenka

Mrak Lea

Muha Spomenka

Papić Lilijana

Pofuk Zvjezdana

Posavec Barbara

Posavec Ivana

Turk Vitomira

Vaser Sandra

Virč Ines


MUŠKARCI

Artić Zvonko

Bađun Boris

Bađun Ivica

Bađun Mihael

Balaško Damir

Balažić Mladen

Barić Petar

Belošević Antun

Bistrović Emil

Blum Thomas

Bogomolec Tihomir

Bregović Nenad

Burek Nino

Burek Tin

Canjuga Vanja

Cenko Tihomir

Culej Josip

Čiček Goran

Čižmešija Nenad

Čretni Alen

Dežđek Robert

Doljak Eduard

Dubovečak Josip

Dubovečak Martin

Dubovečak Stjepan

Dubovečak Valent

Duspara Mićo

Dušak Branko

Feliks Tomislav

Fodrek Josip

Furdi Stjepan

Furjan Branko

Gašparić Dragutin

Golec Igor

Goričanec Igor

Gotal Ivan

Grabar Nikola

Grđan Silvio

Gregorinčić Ladislav

Habek Dario

Habek Mario

Habek Marko

Hainž Bruno

Hainž Hrvoje

Harjač Renato

Horvat Dalibor

Horvat Kristijan

Horvat Mario

Hrman Vjekoslav

Hruškar Tihomir

Huzjak Marijan

Jagetić Dragutin

Jakop Ivan

Jakop Josip

Janžek Dražen

Jurki Tomislav

Kalajdžija Nebojša

Keder Stjepan

Kefelja Mario

Kelemen Tomislav

Kereša Marin

Koraj Stjepan

Kos Bruno

Košćak Stjepan

Kovačić Siniša

Kraš Josip

Kresojević Franjo

Kronja Ivan

Kruhoberec Dino

Kržina Dejan

Kučej Kruno

Kukec Igor

Kukec Tomislav

Kuštelega Krunoslav

Kuzminski Damir

Lacković Josip

Lančić Luka

Lančić Marino

Lančić Marko

Lančić Rudolf

Lesičar Nikola

Lepoglavec Kruno

Levačić Darko

Levatić Dragutin

Levatić Zoran

Lončar Branko

Lukavski Tomica

Lusavec Drago

Magdalenić Nikola

Maloševac Dragan

Maloševac Karlo

Maltar Alen

Matišić Josip

Mavrek Vedran

Mendaš Hrvoje

Meštrić Mato

Miklaužić Željko

Miko Dražen

Možanić Tomislav

Muha Branko

Murić Slavko

Nedelkovski Dragan

Novak Ivan

Novak Krešimir

Novak Marko

Pandur Leon

Petak Darko

Petak Edi

Petak Stjepan

Petak Zvonko

Pijanec Franjo

Pintarić Drago

Piskać Emanuel

Plantak Ivica

Posavec Igor

Pozder Žarko

Puklek Davor

Putarek Jurica

Rukelj Krunoslav

Samac Nevesin

Sekulić Ranko

Sever Jurica

Slunjski Emil

Slunjski Vladimir

Smoljan Krešo

Sokolić Kristijan

Solić Dinko

Srbiš Darko

Stanko Davor

Stanko Mirko

Starešinić Vlado

Stecević Mladen

Stepan Nikola

Strelec Goran

Strugar Karlo

Strugar Mladen

Surjak Mario

Šantalab Goran

Šimunić Damir

Škvorc Željko

Špehar Luka

Talaš Davor

Tilošanec Krešimir

Tilošanec Leo

Tomičić Goran

Tratenjak Aleš

Turk Miroslav

Vaser Mario

Vargek Tomi

Večerić Emerik

Vorih Vjekoslav

Vrček Srećko

Vrtar Marko

Vusić Ivica

Vusić Kristijan

Žalac Darko

Živko Luka

Županić Ivan

Županić Matija


DJEČACI

Banek Fran

Banić Jakov

Bebek Ivan

Belač Benjamin

Bičak Marko

Blaguški Pavle

Blum Robert

Bosorić Mihael

Bregović Jasmin

Brlečić Luka

Brusar Fran

Burek Tin

Canjuga David

Cvetko Dario

Flis Alen

Flis Mario

Fodrek Bruno

Fodrek David

Fodrek Dominik

Friščić Matija

Friščić Nikola

Golub Luka

Gotal Patrik

Grabar Nikola

Grozdek Luka

Habek Leo

Habek Luka

Harjač David

Harjač Patrik

Hojsak Sven

Horvat Florijan

Horvat Mihael

Horvat Rene

Hruškar Martin

Jakop Zvonimir

Kišiček Leon Gabriel

Kišiček Luka Rafael

Kokotec Jona

Kokotec Luka

Kolar Leonardo

Koračević Lovro

Kos Mateo

Krauthaker Dejan

Krobot Leon

Krobot Mihael

Kruhoberec Aleksandar

Kuća Roko

Kušen Petar

Kuštelega Olaf

Kušter Simon

Levatić Jakov

Levatić Luka

Lončar Sven

Marković Valentin

Martinčević Mihael

Mašić Elvis

Matijević Ilija

Matijević Luka

Matuza Fran

Mudri Bartol

Novoselec Matija

Oreški Leon

Pahić Mateo

Pavlina Dominik

Pavlina Gabriel

Peharda Petar

Petak Luka

Petrinjak Tin

Pofuk Leon

Pofuk Kristijan

Pofuk Marko

Pofuk Tin

Risek Kristijan

Slavinec David

Slivar Jakov

Strelec Goran

Slunjski Filip

Šegović Mateo

Šobak Hrvoje

Šoštar Dominik

Šoštarić Mateo

Štefanko Jakov

Štefanko Karlo

Štefok Leon

Taorirt Benjamin

Tilošanec Leo

Tilošanec Lucijan

Tomičić Ivan

Večerić Borna

Videc Kristijan

Videc Matija

Viderščak Nikola

Virč Jakov

Vusić Eduard

Vusić Ivan

Zagorac Adriano

Zver Lovro

Zver Luka

Žukina Ivano

Županić Oliver


DJEVOJČICE

Banek Eva

Banek Hana

Belač Patricia

Bosorić Lucija

Brusar Anastazija

Burek Jana

Burek Klara

Cerovec Tena

Cukreški Lana

Cuković Lara

Čorko Lana

Čorko Tea

Flojhar Elena

Friščić Iva

Friščić Lucija

Golub Ivana

Gregur Milica

Habek Barbara

Habek Lana

Habek Marijeta

Habek Una

Hančić Lucija

Hojsak Sara

Horvat Jelena

Horvat Lucija

Hrg Ida

Ivančić Lucija

Jagarinec Janja

Jakopec Ana

Jakopec Iva

Janković Marija

Karpišek Lucija

Kolačko Jana

Kolačko Mona

Koračević Iris

Kraš Petra

Krauthaker Ines

Kronja Maja

Kronja Nika

Kržina Petra

Kukec Lea

Kušen Karla

Kušter Dunja

Lančić Nikol

Levačić Laura

Levatić Klara

Lončar Petra

Martinčević Hana

Martinčević Mia

Mašić Ana

Mašić Dorotea

Mašić Eva

Mašić Mihaela

Matišić Natalia

Matuza Nika

Mikulec Josipa

Možanić Lara

Murić Ella

Pavlina Tara

Pavlina Tena

Pintarić Đurđica

Pofuk Iva

Pofuk Silvija

Prstec Ida

Ribić Ema

Risek Marina

Sever Sara

Slivar Marta

Strelec Anja

Šoštar Dunja

Šoštarek Linda

Štefok Larisa

Tomičić Lorena

Turčin Monika

Turčin Nives

Videc Andriana

Videc Barbara

Videršćak Elena

Vrček Antea

Vrček Tia

Vusić Lana

Zagorac Antonija

Zagorac Lorena

Žukina Bruna


Ukupno nastupilo žena: 49

Ukupno nastupilo muškaraca: 159

Ukupno nastupilo dječaka: 100

Ukupno nastupilo djevojčica: 83

SVEUKUPNO TRKAČA (žene, muškarci, djevojčice, dječaci) = 391 trkača

SVEUKUPNO NASTUPA: 832 nastupa



Rate this article:
Nema ocjene
Komentari (-)Pogledano (14647)
blog comments powered by Disqus