25

lis

2015

„DŠR Lančić – Knapić“ obilježilo „24. svjetski dan pješačenja“

„Društvo za športsku rekreaciju Lančić – Knapić“  je u nedjelju 25.10.2015. povodom „24. svjetskog dana pješačenja“ organiziralo grupno pješačenje rutom: Knapić – Skradnjak - Žgano vino – Prigorec – Izletište Jarki. Pješačenju se odazvalo 40 rekreativaca svih uzrasta i podjednake zastupljenosti oba spola iz Ivanca, Zagreba, Oroslavja, Lepoglave, Gečkovca, Vuglovca, Ivanečkog Naselja, Vinice i Lančić - Knapića. Cilj akcije bio je pješačenje u prirodi čim većeg broja sudionika i promocija pješačenja kao učinkovitog i jeftinog oblika fizičke aktivnosti, namijenjenog osobama svih životnih dobi.

2015

NAJAVA: DŠR Lančić-Knapić organizira pješačenje i rekreaciju povodom „24. svjetskog dana pješačenja“

DŠR Lančić – Knapić povodom „24. svjetskog dana pješačenja“ u mjesecu listopadu organizira pješačenje u nedjelju 25.10.2015.godine s početkom u 9,00 sati. Detaljne informacije u nastavku teksta...

Radobojska uspinjača

U nedjelju 18.10.2015. u organizaciji "TK Maraton Krapina", u Radoboju je održana utrka „Radobojska uspinjača“ (8. Radobojski maraton). Staza je bila duga 15,2 km po zahtjevnim uzbrdicama i nizbrdicama. Ukupni pobjednik utrke  u muškoj konkurenciji bio je Nikola Špoljar (AK Sljeme), dok je kod žena najbolja bila Gabrijela Šalković (KA-tim Karlovac). Ukupno je nastupilo 57 trkača, a među njima i Mario Surjak (DŠR Lančić-Knapić) koji je utrku završio na 12. mjestu u ukupnom poretku (4. mjesto u kategoriji M35 - 44) s rezultatom 1:11:11.