17

tra

2016

7. natjecanje u sportskom ribolovu - Matišićev bajer: pobjednik Ivan Harjač

U nedjelju 17.04.2016., u organizaciji „Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić“, održano je "7. natjecanje u sportskom ribolovu (u lovu ribe udicom na plovak)  – "Matišićev bajer 2016." za članove „DŠR Lančić-Knapić“. U konkurenciji 15 članova DŠR Lančić-Knapić, naslov prvaka osvojio je Ivan Harjač sa 4 210  grama ulovljene ribe. Drugo mjesto osvojio je Luka Hrupek (2 769 g.), dok je treći bio Stjepan Slivar (1 475 g.). Posebnu nagradu – diplomu - kao prva žena koja se natjecala  u povijesti ovog takmičenja primila je – Kristina Mojzeš Lančić. Najposebniju nagradu koja će postati tradicija – nagrada za posljednje mjesto – pola litarni kriglin gemišta - u trajno vlasništvo osvojio je Stjepan Đurin. Nagrade najboljima dodijelio je voditelj „Ribičke sekcije DŠR Lančić-Knapić“ – Božidar Lančić.