19

lis

2014

7. Radobojski maraton

U nedjelju 19.10.2014., u organizaciji općine Radoboj, SSD Mirna, Sportske Zajednice Općine Radoboj i suorganizatora – Maraton kluba Krapina, održala se utrka -  7. Radobojski maraton (15,2 km po zahtjevnim uzbrdicama i nizbrdicama). Ukupno je nastupilo 40 natjecatelja, a među njima i pet trkača s ivanečkog područja. Mario Surjak (DŠR Lančić-Knapić) je osvojio 13. mjesto u ukupnom poretku (M24-44 - 11.mjesto), Darko Petak (UKS Bedenec) je osvojio 7.mjesto (M24-44 - 7.mjesto), Branko Dušak (TK Ivančica) bio je 10. (M45-55 – 1.mjesto), Dragutin Jagetić (Individualac – Ivanec) bio je 17. (M56-66 – 1.mjesto), a Josip Matišić (TK Ivančica) 35. (M67+ - 1.mjesto).

"4. cestovna utrka" & "11. jesenski kros" - Bedenec

U subotu 18.10.2014. u organizaciji "UKS Bedenec", u Bedencu je održana "4. cestovna utrka" & "11. jesenski kros" - Bedenec. Na "Jesenskom krosu" u kategoriji građani (staza dužine 1200 metara) nastupio je član DŠR Lančić-Knapić – Nikola Grabar i osvojio 2.mjesto. Na "Cestovnoj utrci" (staza dužine 12 km), u konkurenciji 32 trkača, nastupio je član DŠR Lančić-Knapić - Mario Surjak, koji je ukupno osvojio 8. mjesto (2. mjesto u kategoriji M30).