U sklopu manifestacije „ ADVENT U IVANCU“ „DŠR Lančić-Knapić“ organizira „13. pješačenje na blagdan Sveta tri kralja“

Okupljanje je 06.01.2024. god (subota) od 08,00 sati u društvenom domu u Knapiću, Knapić 2 (Lančić – Knapić, grad Ivanec, Varaždinska županija). Polazak je u 9,00 sati.

Mole se sudionici pješačenja (stariji od 10 godina) da donacijom od 10 eura pomognu u pokrivanju troškova organizacije pješačenja. Donacije se prikupljaju od 08,00 do 08,45 sati. Za sve sudionike pješačenja osigurana je hrana i piće. Svi sudionici pješačenja, i djeca i odrasli, trebaju se prijaviti za zapisnički stol zbog evidencije točnog broja sudionika pješačenja.

Tags:

4

pro

2023

Nikola Strugar je na utrci "3. Rudarski cener" osvojio ukupno 19. mjesto, 6. u kategoriji M30.

Nikola Strugar je u jakoj konkurenciji 125 trkača koji su zavrsili utrku "3. Rudarski cener" koja se bodovala za Historic trails cup po izrazito teškim vremenenskim uvjetima (kiša, blato) osvojio ukupno 19. mjesto, 6. u kategoriji M30.

"1. turnir u šnapsu u Lančić-Knapiću". Pobjedu odnio Ivica Majcen

U nedjelju 19.11.2023 održan je 1.. turnir u šnapsu u organizaciji DŠR Lančić - Knapića. U konkurenciji 16 kartaša pobjedu je odnio Ivica Majcen. Drugo mjesto je osvojio Jurica Sever, a treće Nikica Adamić.