24

lis

2016

12. memorijalna utrka Josip Putar - Lepoglava

U nedjelju 23.10.2016. u organizaciji "Zajednice sportskih udruga grada Lepoglave", u Lepoglavi je održana "12. memorijalna utrka Josip Putar" (12 km.). Ukupni pobjednik utrke  u muškoj konkurenciji bio je Nikola Škvorc (AK Rudolf Perešin), dok je kod žena najbolja bila Alenka Horvat (AK Varaždin). Ukupno je nastupilo 48 trkača, a među njima i Mario Surjak (DŠR Lančić-Knapić) koji je utrku završio na 11. mjestu u ukupnom poretku (3. mjesto u kategoriji M30) s rezultatom 0:52:34.

9. Radobojska uspinjača

U nedjelju 16.10.2016. u organizaciji "TK Maraton Krapina", u Radoboju je održana utrka „9. Radobojska uspinjača“. Staza je bila duga 15,2 km po zahtjevnim uzbrdicama i nizbrdicama. Ukupni pobjednik utrke u muškoj konkurenciji bio je Nikola Špoljar (AK Sljeme), dok je kod žena najbolja bila Maja Mikelić (Moslavina u pokretu). Ukupno je nastupilo rekordnih 76 trkača, a među njima i Mario Surjak (DŠR Lančić-Knapić) koji je utrku završio na 25. mjestu u ukupnom poretku (9. mjesto u kategoriji M35 - 44) s rezultatom 1:15:15.