„DŠR Lančić – Knapić“ primilo zahvalnicu „Hrvatskog planinarskog društva Ivančica – Ivanec“

"Društvo za športsku rekreaciju Lančić – Knapić" primilo je „Zahvalnicu za doprinos razvoju planinarstva“ od „Hrvatskog planinarskog društva Ivančica – Ivanec“. Manifestacija na kojoj je „HPD Ivančica“ dijelila svoja priznanja zaslužnima održala se 27.11.2015. u „Ribičkom domu“, a između ostalih „Diploma za zasluge u ivanečkom planinarstvu i njegovim djelatnostima“ pripala je predsjedniku „DŠR Lančić-Knapić“ – Vinku Harjaču, dok je tajnik DŠR-a Mario Surjak također primio „Zahvalnicu za doprinos razvoju planinarstva“.

15

stu

2015

22. turnir u beli u Lančić-Knapiću: pobjednici Denis Varga i Nikica Lončar

U subotu 14.11.2015., u organizaciji DŠR Lančić-Knapić", održan je "22. turnir u beli" u društvenom domu u Knapiću na kojem su nastupila 22 kartaška para. U vrlo jakoj konkurenciji 1.mjesto osvojili su Denis Varga i Nikica Lončar, 2.mjesto pripalo je paru Ivan Kušen i Marko Perhaj, 3. mjesto osvojio je par Kristijan Kljunić i Neven Bregović, dok je 4. mjesto zauzeo par Ivana Harjač i Mirjana Milec.

Number of views (10682)
Read more

Tags:

14

stu

2015

Proslava rezultata ženske ekipe „DŠR Lančić – Knapić“ – viceprvakinja Hrvatske u sportskoj rekreaciji žena

U petak 13.11.2015. u organizaciji „DŠR Lančić – Knapić“, u društvenom domu u Knapiću, upriličen je domjenak, druženje i proslava rezultata ženske ekipe "Društva za športsku rekreaciju Lančić - Knapić", koja je na "11. hrvatskom festivalu sportske rekreacije žena" u Delnicama (Primorsko – goranska županija) ostvarila povijesni uspjeh za „DŠR Lančić – Knapić“ i osvojila fantastično 2. mjesto.