27

stu

2016

"26. turnir u beli u Lančić-Knapiću": pobjednice Višnja Videc i Suzana Fodrek

U subotu 27.11.2016., u organizaciji DŠR Lančić-Knapić", održan je "26. turnir u beli" u društvenom domu u Knapiću na kojem je nastupilo 18 kartaških parova. 1.mjesto osvojile su Višnja Videc i Suzana Fodrek, 2.mjesto osvojili su Josip Martinčević i Marija Čiček, treće mjesto je pripalo kartaškom paru - Vladimir Hrg i Damir Fodrek, a četvrto - Patriku Srednoselcu i Goranu Rudničkom.

NAJAVA: „26. turnir u beli u Lančić – Knapiću“

DŠR Lančić – Knapić poziva sve zainteresirane na  „26. turnir u beli u Lančić – Knapiću“ koji će se održati u subotu, 26.11.2016. godine s početkom u 19,00 sati u društvenom domu u Knapiću (NA KATU). Prijave se primaju na dan turnira od 18,30 do 18,45 sati.

2016

"12. hrvatski festival sportske rekreacije žena - Vukovar": ekipa DŠR Lančić-Knapić osvojila 4. mjesto u ukupnom plasmanu

U subotu 05.11.2016. godine dvije ženske ekipe (20 žena) "Društva za športsku rekreaciju Lančić-Knapić" (ljubičaste i zelene) sudjelovale su na "12. hrvatskom festivalu sportske rekreacije žena" u Vukovaru (Vukovarsko – srijemska županija). U konkurenciji rekordnih 34 ekipa iz cijele Hrvatske, prva ekipa „DŠR Lančić–Knapić“ (ljubičaste) osvojila je odlično 4. mjesto u ukupnom plasmanu sa samo 2 boda zaostatka za trećeplasiranima. Druga ekipa DŠR Lančić-Knapić (zelene) osvojila je 24. mjesto.