29

ruj

2013

9. memorijalna utrka Josip Putar - Lepoglava

U nedjelju 29.09.2013. u organizaciji "USR Lepoglava", u Lepoglavi je održana "9. Memorijalna utrka Josip Putar". U konkurenciji 32 trkača, po kiši,  u utrci dužine 12 km, nastupio je i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak, koji je zauzeo 11. mjesto (1. mjesto u M30 kategoriji) s rezultatom 54:40.

19. Brooks Varaždinski polumaraton

U nedjelju 22.09.2013. u organizaciji "TK Marathon 95" je održan "19. Međunarodni Brooks Varaždinski polumaraton". U konkurenciji 350 trkača, u glavnoj utrci – polumaratonu (21 km i 097 m), nastupio je i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak, koji je zauzeo 88. mjesto (10. mjesto u M35 kategoriji) s rezultatom 1:35:57.