19

lip

2014

Natjecanje u sportskom ribolovu - "Kup grada Ivanca 2014."

U četvrtak 19.06.2014. u organizaciji "ŠRD Ivanec" održano je natjecanje "Kup grada Ivanca 2014." – natjecanje u lovu ribe udicom na plovak na ivanečkim bajerima. U konkurenciji 37 ekipa iz više hrvatskih županija, nastupila je i ekipa DŠR Lančić-Knapić ukupno osvojivši 33. mjesto na natjecanju. Za DŠR Lančić-Knapić su nastupili Jurica Sever (ukupno 65.mjesto na natjecanju od 111 takmičara), Marijan Harjač (75.mjesto) i Ivica Županić (100.mjesto). Voditelj i kapetan ekipe bio je Stjepan Banek. Treba istaknuti da je još nekoliko članova DŠR Lančić-Knapić nastupalo na natjecanju za druge ekipe.

Uređenje terena za seoske sportove – akcija br. 4

U subotu 14.06.2014. članovi DŠR Lančić – Knapić odazovali su se na četvrti dio radne akcije uređenja terena za seoske sportove na "Božovoj njivi" kod Matišićevog bajera u Lančiću. U ovoj fazi treba istaknuti obavljene radove na poravnavanju i utabavanju terena, a to se učinilo valjanjem valjkom.