29

lip

2014

"2. memorijalni malonogometni turnir Dragutin Ribić - Riba" - Salinovec

U subotu 28.06.2014., na asfaltnom igralištu Područne škole "Tin Ujević" - Salinovec, u organizaciji DSR Salinovec, u konkurenciji 10 ekipa, održan je "2. memorijalni malonogometni turnir: Dragutin Ribić - Riba". Na turniru je nastupila malonogometna ekipa DŠR Lančić - Knapić u sastavu: Tomica Lukavski, Saša Matuza, Ivan Županić, Jurica Sever, Mirko Friščić, Marino Lančić, Marijan Harjač, Marko Lančić i Siniša Strelec. Voditelj ekipe bio je Stjepan Banek. Posebno vrijedi istaknuti da je cijela ekipa "DŠR Lančić-Knapića" redom bila sastavljena od domaćih dečki: mještana Lančić-Knapića. U tome duhu, na turniru je osvojen i trofej za "Fair - Play": gajba pive.

Komentari (-) Pogledano (3694) Ocjena članka: Nema ocjene

25

lip

2014

1. kros utrka povodom "Dana mjesta Ivanovec"

U utorak 24.06.2014., na inicijativu Stjepana Bernata, u organizaciji "Mjesnog odbora Ivanovec", održana je " Kros utrka povodom Dana mjesta Ivanovec" u Ivanovcu pokraj Čakovca.  Na glavnoj utrci na 8 kilometara, u konkurenciji 36 trkača, nastupio je i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak koji je u ukupnom plasmanu osvojio 5. mjesto s vremenom 32:44. U kategoriji M30 - Surjak je osvojio 3. mjesto.

Komentari (-) Pogledano (3708) Ocjena članka: Nema ocjene

22

lip

2014

22. brdska utrka Ivančica

U subotu 21.06.2014. u organizaciji "TK Ivančica Ivanec" održana je "22. međunarodna brdska utrka Ivančica 2014." – spomen utrka na Milana Cahuna. U konkurenciji 63 trkača, nastupio je i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak koji je u ukupnom plasmanu osvojio 12. mjesto s vremenom 1:14:47. U kategoriji M30 - Surjak je osvojio 3. mjesto. Utrka se trči od centra Ivanca do vrha planine Ivanščice (13 km). Ukupno najbolji kod muških bili su: 1.Krešimir Balaško (AK Svetice), 2.Marijan Huzjak (AK Međimurje), 3.Marcel Labaš (Tk Marathon 95). Žene: 1.Valentina Belović (TK Marathon 95), 2.Anda Tomaš (AK Svetice), 3.Ana Pavčec - Kregar (AK Međimurje).

Komentari (-) Pogledano (3708) Ocjena članka: 4.7

22

lip

2014

1. cross liga "Godišnja doba na Čevu" (1. - 4. kolo)

U subotu 21.06.2014., održavanjem noćnog 4. kola –  "Pod lampašima na Čevo", završila je Cross liga "Godišnja doba na Čevu" u organizaciji Lacija (Josipa Lackovića) i prijatelja. U ligi je sudjelovao i član DŠR Lančić-Knapić - Mario Surjak, koji je nastupio na svih četiri kola i u ukupnom plasmanu lige u muškoj konkurenciji osvojio 6. mjesto. U kategoriji M30 - Surjak je osvojio 2. mjesto. Na ligi je ukupno sudjelovao  81 natjecatelj (55 muških i 26 žena).