20. Varaždinski polumaraton

Published on ponedjeljak, 22. rujna 2014.

U nedjelju 21.09.2014. u organizaciji "TK Marathon 95" je održan "20. Varaždinski polumaraton". U konkurenciji 415 trkača, u glavnoj utrci – polumaratonu (21 km), nastupio je i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak, koji je zauzeo 114. mjesto (20. mjesto u M35 kategoriji) s rezultatom 1:39:35.

Ukupno prvo mjesto u muškoj konkurenciji osvojio je Antun Rudolf Pavelić (AK Agram), drugi je bio Goran Grdić (AK Agram), dok je treće mjesto zauzeo Dražen Dinjar (AK Rudolf Perešin).

Ukupno prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila je Lisa Christina Nemec (AK Svetice), druga je bila Nikolina Stepan (AK Svetice), dok je treće mjesto osvojila Veronika Jurišić (AK Sljeme).

Utrka je održana po teškim uvjetima za trčanje - jakom suncu koje je dobro spržilo trkače.