6. međunarodna utrka "Kralja Petra Svačića" - Vojnić

Published on subota, 12. listopada 2013.

U subotu 12.10.2013. u organizaciji "Hrvatskih šuma d.o.o.", "Uprave šuma podružnica Karlovac" i "Općine Vojnić",  u Vojniću je održana 6. Međunarodna utrka "Kralja Petra Svačića". U konkurenciji 76 trkača iz više zemalja, u utrci dužine 9 km, nastupio je i član DŠR Lančić-Knapić – Mario Surjak, koji je zauzeo 30. mjesto (5. mjesto u kategoriji M30) s rezultatom 39:20. Od ostalih ivanečkih trkača Branko Dušak (TK Ivančica Ivanec) je osvojio 26. mjesto (3.mjesto u kategoriji M50), a Dragutin Jagetić (TK Marathon 95) je završio na 35. mjestu (3.mjesto u kategoriji M60).

Ukupno prvo mjesto u muškoj konkurenciji osvojio je Kovacs Tarac (Vedac Vesc), drugi je bio Koskei Daniel Chebii (Benedek Team), dok je treće mjesto zauzeo Erkolo Ashenafi (Benedek Team)

Ukupno prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila je Chepkemei Christine (Benedek Team), druga je bila Matea Matošević (AK Agram), dok je treće mjesto osvojila Tunde Szabo (Benedek Team).