Published on ponedjeljak, 5. lipnja 2023.
Rezultati po kategorijama 11. dječje utrke Lančić-Knapić:
DJEČACI
DJEČACI rođeni 2020. godine i mlađi
Dužina staze: 20 metara
1. Lukas Vincek
2. Teo Hranj
3. Mihael Horvatić
DJEČACI rođeni 2018. i 2019. godine
Dužina staze: 75 metara
1. Nikola Murić
2. Antun Brežnjak
3. Andreas Habijanec
DJEČACI rođeni 2016. i 2017. godine
Dužina staze: 150 metara
Nisu bilo sudionika
DJEČACI rođeni 2014. i 2015. godine
Dužina staze: 300 metara
1. Leon Hranj
2. Noel Novak
3. Leon Hunjet
DJEČACI rođeni 2012. i 2013. godine
Dužina staze: 500 metara
1. Erald Hiseni
2. Patrik Harjač
DJEČACI rođeni 2010. i 2011. godine
Dužina staze: 500 metara
Nije bilo sudionika
_______________________________________
DJEVOJČICE
DJEVOJČICE rođene 2020. godine i mlađe
Dužina staze: 20 metara
1. Vita Pintarić
2. Franka Mudri
3. Marta Karpišek
DJEVOJČICE rođene 2018. i 2019. godine
Dužina staze: 75 metara
1. Laura - Viktorija Strugar
2. Zara Gotal
3. Franka Hrkač
DJEVOJČICE rođene 2016. i 2017. godine
Dužina staze: 150 metara
1. Tesa Novak
2. Eva Hančić
3. Sara Sever
DJEVOJČICE rođene 2014. i 2015. godine
Dužina staze: 300 metara
1. Lucija Hančić
2. Zara Sever VItez
DJEVOJČICE rođene 2012. i 2013. godine
1. Nicol Novak
2. Lucija Karpišek
3. Klara Ernoić
DJEVOJČICE rođene 2010 i 2011. godine
Dužina staze: 500 metara
Nije bilo sudionika.
Nagrade najboljim mladim trkačima dodijelio je predsjednik „DŠR-a Lančić-Knapić“ – Jurica Sever.
________________________________________________________________________
Nakon dječje utrke održana je i 13. cross utrka Lančić Knapić - pobjednici Siniša Škvorc i Monika Jalšovec.
Na glavnoj „Cross utrci“ stazu koja je ove godine produžena na 6,9 kilometara (asfalt, makadam, šumski putevi), po "breg-dol" - valovitom terenu, najbrže je pretrčao SINIŠA ŠKVORC (AK Međimurje) s vremenom - 0:30:10, drugo vrijeme imao je DARKO OKREŠA (Mugači) s vremenom – 0:31:13, a treći je bio ALEN MALTAR (TK Kotoripski begači) s vremenom – 0:31:21.
Ukupna pobjednica u ženskoj konkurenciji bila je MONIKA JALŠOVEC (AK Međimurje) s vremenom – 0:38:45, drugo mjesto osvojila je DIJANA NOVAK (AK Međimurje) s vremenom- 0: 38:58, a treća je bila DANIJELA KANIŠKI (Press Glass - trči i podrži) s vremenom– 0:40:10.
Također su dodijeljene i medalje po dobnim kategorijama.
Utrka se bodovala za "Trkački kup Sjeverozapadne Hrvatske".
Medalje po kategorijama i pehare sa nagradama najboljima je dodijelio gradski vijećnik – Goran Spasojević.
13. CROSS UTKU LANČIĆ – KNAPIĆ PODRŽALI SU „GRAD IVANEC“, „ZAJEDNICA SPORTSKIH UDRUGA GRADA IVANCA“ I „TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA IVANCA“